כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים

עוד בתיירות

טיסות צ'רטר ולאו קוסט ללונדון שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לואו קוסט וצ'רטר ללונדון

טיסות ללונדון יוצאות מישראל בתדירות די גבוהה וזאת משום שלונדון מהווה יעד חם הן מבחינה תיירותית והן מבחינה עסקית. חברות התעופה הגדולות אשר מפעילות את קו תל אביב לונדון אלה הן בריטיש אירוויס ואל על אשר גובות על כרטיסי טיסה ואפילו צ'רטר ללונדון סכומי די גבוהים של כסף.

טיסות לחו"ל ובעיקר לאירופה הפכו לנגישות למדיי עבור התייר הישראלי, וכרטיסי טיסה ליעדים החמים באירופה עומדים על עלות של כמה מאות דולרים, כאשר עלויות של טיסות ללונדון נעות במחירים שבין 400 ל- 800 דולרים בממוצע. בשנים האחרונות גובר לחץ הציבור לכרטיסים בעלות נמוכה יותר, וכיום באמצעות דרכים שונות תוכלו למצוא טיסות זולות ללונדון עד כדי עלות של מאה דולרים לכרטיס בלבד.

טיסות צ'רטר ללונדון בדקה ה-90

השיטה הוותיקה והטובה היא להמתין למבצעים של טיסות צ'רטר בדקה ה-90. כולנו כבר יודעים את הטריק הישן, ממתינים לתאריך כמה שקרוב יותר ליעד הרצוי, ובודקים מהן עלויות הכרטיס. במועדים אשר סמוכים לטיסה, חברות התעופה (נכון לחברות המפעילות טיסות צ'רטר בלבד) מתחילות להוזיל את עלויות הכרטיס על מנת להימנע ממצב של מקומות פנויים על המטוס, כך למעשה, על מנת לא להפסיד את כל העלות של המקום, חברות התעופה מציעות מחירים אטרקטיביים יותר לכרטיס ומוכרות טיסות זולות ללונדון. חשוב לציין ששיטה זו אכן עובדת, אך לא יעילה לכולם. ראשית, מי שצריך להגיע במועד ספציפי למאורע חשוב, כדאי לו לשקול פעמיים, שכן, לא תמיד יישארו מקומות פנויים על הטיסה.

טיסות לואו קוסט (low-cost)

אפשרות נוספת היא לטוס בעזרת חברות תעופה המתמחות בכרטיסים מוזלים, כך למשל חברת איזי ג'ט אשר מבטיחה ללקוחותיה טיסות זולות ללונדון בעלות של פחות ממאה דולר. כדאי לציין שהעלות היא רק לכרטיס הלוך, בעוד שאת הכרטיס חזרה תצטרכו לרכוש בנפרד וסביר שהוא יעלה יותר ויגיע למחיר ש בין מאה חמישים למאתיים דולרים, אך גם אז, מדובר במחיר זול יותר מחברות התעופה המתחרות.

אז מה הקאצ' ? חברות התעופה מצליחות להגיע לסכומים כה נמוכים, ומציעות טיסות זולות ללונדון , מפני שהן מקצצות בעלויות ממקומות אחרים- מה זאת אומרת ? כשאתם רוכשים כרטיס טיסה בחברות התעופה המוזלות, אתם למעשה קונים את הזכות לשבת על הכיסא במהלך הטיסה, וזה הכל, את כל יתר הדברים אשר מוצעים לכם בטיסה רגילה תצטרכו לרכוש בנפרד, את הארוחה, השמיכה, הכרית, האזניות, שתייה ואפילו תצטרכו לשלם תוספת תשלום בתמורה לתוספת מרווח לרגלים, יחד עם זאת, מי שמוכן לוותר על ארוחת מטוסים במשך כ- ארבע שעות טיסה יוכל בהחלט להרוויח סכום נכבד מטיסה שכזו.

לעמוד לונדון ראשי