כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות להודו

אחד היעדים הפופולאריים ביותר עבור המטייל הישראלי, בכל הגילאים, זוהי הודו. הודו היא בגדר יעד אטרקטיבי במיוחד עבור מטיילים בכל העולם ולא רק עבור המטילים הישראלים, ביניהם ניתן למצוא מטילים אירופאים, אמריקאים ותיירים ממדינות נוספות , ולא בכדי. הודו היא מדינה יפיפייה, עם תרבות עשירה ביותר ואינסוף אתרים ומקומות מעניינים לבקר בהם. התקופה הטובה ביותר להגיע להודו היא בחודשי החורף שלנו, החל מחודש אוקטובר ועד לחודש פברואר, שזוהי למעשה תקופת החגים בהודו, שבה מתרחשים פסטיבלים ואירועים שונים. בחודשים אלה אזורי הצפון של הודו הופכים לנגישים יותר שכן רמת הרטיבות בהן יורדת באופן משמעותי וניתן לטייל בהם בנינוחות מרבית.

אחד מהשיקולים המרכזיים בתכנונים של טיול שכזה זוהי עלותם של כרטיסי טיסה, כאשר המטרה העיקרית היא למצוא טיסות זולות להודו. טיסות להודו יכולות להגיע לסכומים די גבוהים אשר עומדים על סדר גודל של כאלף דולרים עם חברות התעופה המוכרות בתקופות התיירותיות ומדובר בהוצאה די גבוהה, על כן, שיקולי עלות הם בהחלט פרמטר בעת חיפוש אחר כרטיסי טיסה.

טיפים למציאת טיסות זולות להודו

עלויות של טיסות לחו"ל באופן כללי מושפעות מעונתיות, שכן, ככל שמדובר בתקופה תיירותית יותר, בה עולה הביקוש ליעד מסויים, הרי שמטבע הדברים גובה העלות תגדל. מנגד, בתקופות פחות תיירותיות, הביקוש של הצרכנים יורד, והמטרה של חברות התעופה השונות היא למלא את המטוס על מנת לא לספוג הפסדים. בתקופות כאלה, חברות התעופה מורידות עלויות של כרטיסי טיסה על מנת להפוך את רכישת הכרטיס לאטרקטיבית יותר, ולמעשה לייצר אינסנטיב עבור הלקוחות ללקיחת חופשה בזול. גם עלותן של טיסות להודו נקבעת בהתאם לעיקרון זה ועל כן, הסיכוי למצוא טיסות מוזלות להודו בעונות הפחות תיירותיות היא גבוהה למדי, כך למשל, בקיץ סביר שעלות כרטיס טיסה יהיה נמוך באופן משמעותי. למי שנוסע להודו בתקופת האביב או הקיץ, כדאי שיגיע לאזורי הצפון של הודו, כך יוכל להקל על עצמו את החום הכבד אשר שורר בתקופה זו.

עבור מי שמועד הטיסה פחות רלוונטי, ורוצה לעשות טיול ספונטני, יוכל לנסות למצוא טיסות מוזלות להודו בדקה האחרונה. ישנן תקופות רבות בהן הטיסות מלאות עד אפס מקום, ואין יכולת לרכוש כרטיס טיסה שלא הוזמן חודש מראש לפחות, יחד עם זאת, פעמים רבות ניתן למצוא טיסות מוזלות להודו בטיסות בהן היו ביטולים של הרגע האחרון, וכך למעשה מתפנים מקומות על הטיסה. חשוב לציין שאין אלה טיסות שניתן להסתמך עליהן במאת האחוזים, ועל כן, מי שלוקח חופשה מהעבודה, או מוגבל למועדים ספציפיים, עדיף שיזמין כרטיס מראש.

חיפוש ברשת האינטרנט או בסיוע של סוכנות נסיעות יעזור במציאת טיסות זולות להודו, כך תוכלו לחסוך מאות דולרים ולהינות מטיול מדהים ומהנה במיוחד.