כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות צ'רטר ולאו קוסט לגרמניה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לואו קוסט וצ'רטר לגרמניה

גרמניה נחשבת כבר שנים רבות ליעד מועדף עבור ישראלים. בין אם מדובר בנופש של ממש, בנסיעה לצרכים עסקיים, במסע אל השורשים היהודיים והקשר היהודי או בטיול המשלב בין כל אלו יחדיו - גרמניה היא בהחלט יעד פופולארי ומומלץ מאוד. האם יוצאות מישראל טיסות זולות לגרמניה? כן, והרבה.

מהפכת טיסות הלואו קוסט הגיעה גם אלינו

זה התחיל עם חברת איזי ג'ט ידועה בשנת 2009, והפך מטפטוף זעיר לזרם יציב ומרשים: כיום, לא מעט חברות תעופה מעולם הלואו קוסט פועלות בישראל. עובדה זו הביאה לשינוי של ממש בעולם התעופה הישראלי ולמחירים שבעבר נחשבו לבלתי סבירים בעליל - פחות מ-200 דולרים לטיסות אל יעדים שונים באירופה.

השנים הראשונות התאפיינו בטיסות לואו קוסט ליעדים שונים בעיקר בבריטניה, אך כיום כבר ניתן לקבוע כי גרמניה הפכה לאחת המטרות המובילות. כיום, ישנן לא מעט חברות לואו קוסט אשר מציעות טיסות זולות לגרמניה וכיום אין ספק כי קווי התעופה בין ישראל לגרמניה הם מהתחרותיים ביותר שעומדים לרשות המטייל הישראלי.

גרמניה עם אייר ברלין

Air Berlin היא חברת התעופה השנייה בגודלה בגרמניה, ונחשבת לשלישית בעולם מבין החברות המציעות טיסות זולות במיוחד (Low cost ו-Low fare). גם בישראל היא נחשבת לפעילה מאוד ומציעה טיסות לארבעה יעדים בגרמניה.

הקו הראשי של החברה מנתב"ג מציע שש טיסות שבועיות בין תל אביב לברלין, לצד שתי טיסות שבועיות לשדות התעופה פרנץ יוזף שטראוס במינכן, קלן/בון ודיסלדורף (מדובר, כמובן, בשתי טיסות שבועיות לכל אחד משדות התעופה הללו). חברת הבת של אייר ברלין, ניקי, מפעילה גם היא טיסות מישראל, אך הן נוחתות בבירת אוסטריה, וינה.

טיסות צ'רטר לגרמניה עם TUIfly

חברת TUIfly מציעה בעיקר טיסות צ'רטר, אך גם הן נחשבות באופן טבעי זולות למדי. בעונת השיא (לאורך הקיץ) מציעה החברה טיסות צ'רטר לשלושה יעדים בגרמניה:

  • נמל התעופה מינכן פרנץ יוזף שטראוס (שלוש טיסות שבועיות)
  • שדה התעופה קלן/בון (טיסה אחת בשבוע)
  • שדה התעופה בשטוטגרט (טיסה אחת בשבוע)

בנוסף לאלו, החברה מפעילה לאורך השנה טיסות זולות לגרמניה (צ'רטר כמובן) במועדים לא סדירים, ליעדים הללו ואחרים, ביניהם: ברלין, דרזדן ודיסלדורף.

השחקנית החדשה בעולם הלואו קוסט: GermanWings

חברה נוספת שמציעה טיסות זולות לגרמניה היא GermanWings (ג'רמנווינגס), חברה חדשה יחסית בישראל, שנכנסה למשחק רק בשנת 2010. נכון להיום היא מציעה לתיירים הישראליים טיסות לואו קוסט לשדה התעופה קלן/בון, פעמיים בשבוע.

אפשרויות נוספות

אמנם טיסות הלואו קוסט נראות כאפשרות הנוחה והמשתלמת ביותר, אבל חשוב שתדעו: זוהי לא האפשרות היחידה להגיע לגרמניה בזול. אם תחפשו היטב ותנצלו את ההזדמנויות שמציע עולם התעופה, תוכלו למצוא טיסות לגרמניה במחירים נוחים מאוד, אפילו באחת מחברות התעופה הגדולות.

מצד אחד, הזמנת כרטיסים מספר חודשים מראש, יכולה להבטיח לכם כרטיס זול בעשרות אחוזים מהממוצע. מצד שני, הזמנה ברגע האחרון - ובמיוחד כשמדובר בטיסות צ'רטר - יכולה גם היא להעניק לכם הנחה משמעותית. בדקו את שתי האפשרויות ותגלו כי ישנן לא מעט הזדמנויות למציאת טיסות זולות לגרמניה.

לעמוד גרמניה ראשי