כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות צ'רטר ולאו קוסט לברצלונה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לואו קוסט וצ'רטר לברצלונה

טיסות צ'רטר לברצלונה לרוב תהיינה זולות יותר מאחיותיהן הסדירות, לפחות מאלה ללא עצירת ביניים. חברת אל על מפעילה חלק גדול מטיסות הצ'רטר לברצלונה ויחד איתה ישראייר, ארקיע וסן דור הישראליות. גם חברות זרות כגון Air Europa וחברת Vueling Airlines מפעילות טיסות צ'רטר בקו ת"א ברצלונה.

הרגע האחרון

בניגוד לטיסות הסדירות, הזמנת טיסות צ'רטר ברגע האחרון (ושאנחנו אומרים "ברגע האחרון" אנחנו מתכוונים ליום – יומיים לפני מועד הטיסה) יכולה בהחלט להניב הזדמנויות רכישה זולות ביותר, עד כדי חסכון של מאות דולרים אם אותה טיסה הייתה נרכשת כמה ימים לפני.

חשוב לציין שעם יתרונות ההזמנה ברגע האחרון נלווים החסרונות. מלבד חוסר הודאות עד למועד הטיסה (מה שכמובן לא יתאים לכולם ומאד תלוי בנסיבות הטיסה), תאלץ (במידה ואתה מתכוון לשהות במלון) לבצע הזמנה של מלון גם ברגע האחרון ופה דווקא לא תקבל מחיר מוזל בהכרח, ובעונות השיא בחודשים יולי – אוגוסט, אף תוכל למצוא את עצמך ללא חדר!

דילים לברצלונה

חלק גדול מאד מטיסות הצ'רטר לברצלונה נרכשות כחלק מדיל (חבילת נופש). דילים לברצלונה מהווים פתרון מצוין לחופשה בברצלונה במלון מפואר ומפנק – בלי לפשוט את הרגל. גם כאן הזמנה של הרגע האחרון יכולה להניב הזדמנויות.

באופן צפוי הביקוש לדילים ליעד זה, גבוה באופן קיצוני בחודשים יולי ואוגוסט וגם המחירים לדילים בתקופה זו הם הגבוהים ביותר. הזמנה של דילים דווקא בחודשי ה Low-season , חודשים מאי - יוני באביב, וחודשים ספטמבר – אוקטובר בסתיו, תהיה לרוב זולה יותר. מזג האוויר בחודשים אלה בברצלונה נוח ומומלץ מאד.

טיסות לואו קוסט לברצלונה

אפשרות נוספת לטוס בזול לברצלונה, היא באמצעות טיסות לואו קוסט. חברת ארקיע הישראלית משווקת טיסות במתכונת לואו קוסט ומציע טיסות לברצלונה במחירים זולים במיוחד. כיאה לטיסות לואו קוסט, את המחירים הזולים באמת תוכל לקבל בהזמנה של חודשיים – שלושה מראש, בטיסות לא מחולק שום סוג של מזון ועל כל קילו נוסף מהמשקל שחברת התעופה הצהירה עליו, תאלץ לשלם תשלום נוסף.

חזרה לעמוד ברצלונה ראשי