כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות צ'רטר ולאו קוסט לאמסטרדם שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לואו קוסט וצ'רטר לאמסטרדם

אמסטרדם היא ללא ספק אחת מערי הבירה המבוקשות והמהנות ביותר בעולם וכמובן - אחד היעדים המועדפים על התייר הישראלי. צעירים ומבוגרים כאחד עולים על טיסות לעיר הסקסית הזו, אך רובם יגלו שמחירי הטיסות גבוהים מאוד. עם זאת, ישנן לא מעט דרכים למצוא היום טיסות זולות לאמסטרדם, כמעט בכל עונה.

שוק התעופה המקומי הוא כבר לא מה שהיה פעם

בעבר הלא רחוק, עד שנות ה-90, כמות אפשרויות הטיסה שעמדו לרשות הנוסע הישראלי הממוצע, היו מעטות מאוד. רק בשנים האחרונות החלה התעוררות משמעותית של התחום הזה, עם עשרות טיסות מידי שבוע לכל היעדים המבוקשים ביותר בעולם, כולל אמסטרדם.

טיסות צ'רטר לאמסטרדם

לאורך כל השנה יוצאות מישראל לא מעט טיסות צ'רטר לאמסטרדם, והן לרוב תהיינה זולות יותר מהטיסות הסדירות (לפחות אלה הטסות ללא עצירת ביניים). ניתן לרכוש כרטיס טיסה בלבד או לשלב את טיסת הצ'רטר בדיל הכולל גם מלון. הזמנה של טיסות צ'רטר ברגע האחרון יכולה להניב מחירים נמוכים מאד, אך גם יכולה להשאירך ללא כרטיס.

חלוצת הלואו קוסט (low-cost) לאמסטרדם: ארקיע הישראלית

כן, כמה שזה יישמע מוזר - הראשונה והיחידה שמציעה עד היום טיסות זולות לאמסטרדם בשיטת הלואו קוסט, היא דווקא חברת ארקיע הישראלית. נכון, החברה מציעה בעיקר טיסות סדירות, ישירות ו'רגילות' לשלל יעדים ברחבי העולם, אך בשנים האחרונות היא זיהתה את הפוטנציאל של הטיסות הזולות במיוחד והחליטה להעניק גם את השירות הזה, לצד טיסותיה הרגילות שנמשכות כסדרן.

כיום, מפעילה ארקיע שלוש טיסות שבועיות לאמסטרדם, בימים שני, רביעי ושישי, כאשר המקדימים להזמין, שיעשו זאת כשלושה חודשים מראש, ייהנו ממחירים שמחירם ההתחלתי הוא 99 דולרים לכיוון בלבד. השירות, 'ארקיע אקספרס', מאפשר גם לשלב בין טיסה רגילה לכיוון אחד וטיסת לואו קוסט לכיוון שני.

הזמן מראש

המלצה נוספת, נכונה גם לטיסות הצ'רטר וגם לטיסות הסדירות, היא לבדוק את מועדי הטיסות והמחירים מספר חודשים מראש. בשל הביקוש הרב, מי שימהר לסגור דיל מוקדם ככל האפשר, ימצא לא מעט טיסות (בעיקר נכון לגבי טיסות סדירות) בהנחות משמעותיות מאוד.

עמוד אמסטרדם ראשי