כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מפת נמל התעופה


הצג את שדה התעופה באילת במפה גדולה יותר

טיסות זולות לאילת

למרות שמדינת ישראל היא מדינה קטנה מאוד, ובין נקודה אחת לכל נקודת אחרת במדינה מפריד מרחק של כמה שעות נסיעה בודדות, הרי שלהגיע לאילת, הגבול הדרומי ביותר שלנו, באמצעות נסיעה, יכולה להיות פעולה משפרכת במיוחד. נסיעה לאילת אורכת כ-חמש שעות, אם תוסיפו לזה את זמני ההפסקה, אותם חייבים לעשות, תגיעו לכ-שש שעות נסיעה. מטלה שיכולה להיות מעיקה במיוחד, בייחוד אם מבלים אותה עם ילדים קטנים, בין אם החלטתם לנסוע ברכב הפרטי או בתחבורה ציבורית

טיסות לאילת הן פתרון מצוין לבעיה זו, שכן טיסה לאילת לא אורכת יותר משעה, וישנן טיסות שמגיעות אף תוך ארבעים דקות. ההגעה לנמל התעופה צריכה להיות רק שעה אחת בלבד לפני שיוצאת הטיסה, ולא כשעתיים וחצי כמו לפני טיסות רגילות. ההגעה של הטיסה היא אל נמל התעופה של אילת, אשר ממוקם בסמוך לחוף, בתוך המרכז התיירותי של אילת, ובנוסף ניתן למצוא טיסות זולות לאילת בכל מועד, במחירים נוחים במיוחד.

טיסות לאילת מופעלות על ידי חברות התעופה ישראייר וארקיע ויוצאות בתדירות גבוהה למיד מנמל התעופה דב הוז, מנמל התעופה בן גוריון או מחיפה.

כיצד למצוא טיסות זולות לאילת ?

כרטיסי טיסה לאילת עולים בממוצע בין 300 ל- 400 שקלים במחיר הרגיל שלהם, כאשר טיסות זולות לאילת יכולות להגיע אף עד סכומים של 150 שקלים בלבד לכרטיס טיסה, כלומר למעלה מחמישים אחוז פחות.

רכישה של כרטיס טיסה הלוך ושוב יוזיל לכם את עלות הכרטיס מרכישה של כרטיסי טיסה בנפרד לכל כיוון, וכך תוכלו למצוא טיסות זולות לאילת שיעלו לכם כשלוש מאות שקלים בלבד עבור טיסה הלוך ושוב.

מבצעי דקה 90, גם הם אפשרות נהדרת למצוא טיסות זולות לאילת, שכפי שידוע, אלה הם מועדים בהם ניתן למצוא את המבצעים האטרקטיביים ביותר.

בתקופות הסתיו והחורף תוכלו למצוא טיסות זולות לאילת, שכן עונה התיירות היא בחודשי הקיץ, יחד עם זאת, זיכרו, שעל אף שאמצע אוקטובר זוהי תקופה שכבר לא בעונה התיירותית, הרי שאילת ממשיכה להיות חמה ונעים לשהות בה בתקופה זו.

בדיקה של חבילות נופש לאילת תעלה גם טיסות זולות לאילת. פעמים רבות, דילים לאילת כוללים גם טיסה, וסוכנויות הנסיעות אשר מציעות דילים אלה מצליחות לקבל מחברות התעופה מחירים אטרקטיביים במיוחד, לכן סביר להניח שאם תרכשו חבילת נופש כוללת תזכו ליהנות ממחירים מצוינים עבור כרטיס הטיסה לאילת.

כדאי לציין שלא משנה באיזו דרך אתם בוחרים לרכוש את כרטיס הטיסה שלכם לאילת, הקפידו לבצע השוואת מחירים בין שתי חברות התעופה. התחרות בין ארקיע לישראייר היא גבוהה למדי, ועל כן שתיהן נמצאות כל הזמן במגמה של הוזלת עלויות, מה שמעלה את הסיכוי שלכם למצוא מחירים אטרקטיביים גם אצל החברה המתחרה.