כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

הזמנת כרטיסי טיסה בפורטל טיסות

פורטל טיסות מחובר לכל חברות התעופה בעולם על מנת לאפשר לך הזמנת כרטיסי טיסה לכל יעד בעולם. מערכת ההזמנות מתקדמת ונוחה ביותר.

טיסות לאמסטרדם
טיסות ללונדון
טיסות לרומא
     
טיסות לברלין
טיסות למינכן
טיסות לכרתים
     
טיסות לברצלונה
טיסות לניו יורק
טיסות ללוס אנג'לס
     
טיסות לתאילנד
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
     

כמה דברים שחשוב לדעת לפני שאתה מזמין כרטיס טיסה

נפח הזמנות כרטיסי הטיסה באמצעות האינטרנט תפס תאוצה בשנים האחרונות ורבים מנבאים, שרק ילך ויגדל. אולם, חשוב להקפיד על מספר דברים כאשר באים לבצע הזמנת כרטיסי טיסה באינטרנט. רשת האינטרנט מכילה את כל אתרי האינטרנט וחברות הנסיעות העומדות מאחוריהן וכמו בכל תחום אחר, גם כאן, ישנם שחקנים וותיקים ואמינים, שמופקדים ביעילות רבה על השירות הניתן ללקוחותיהם, אך גם לא מעט "חאפרים" המנצלים את רשת האינטרנט לרווחים מהירים, על גבם של גולשים תמימים. בפורטל טיסות תוכל להיות בטוח שתקבל בתוצאות החיפוש שלך, אך ורק אתרים סמכותיים ואמינים וכמו כן, אתרים של חברות התעופה.

ביצוע השוואת מחירים

חשוב מאד לזכור כי אותו כרטיס טיסה בדיוק, נימכר במספר אתרים במחירים שונים, לרוב שונים מאד! בפורטל טיסות תוכל לבצע השוואות מחירים מהירה, נוחה וכנראה האמינה ביותר שניתן לבצע. האתר מציג בדרך נוחה וחדשנית את תוצאות החיפוש של אתרים, אשר נבחרו בקפידה, וללא ספק מהווים את השורה הראשונה של אתרי התיירות בישראל.

תזמון

בנושא התזמון, כמו בהזמנה המתבצעת שלא דרך האינטרנט, ייתכן כי אם תידחה את הזמנת כרטיסי הטיסה לרגע האחרון, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים באופן משמעותי,

אולם חשוב לסייג זאת ולומר כי ההזדמנויות של הרגע האחרון שכיחות יותר בטיסות ליעדים היותר מבוקשים כגון טיסות לאילת, טיסות לטורקיה, טיסות ליוון, לקפריסין, פראג ועוד.. כאשר ההיצע של חברות הנסיעות הוא גבוה במיוחד ולעתים לא עולה על הביקוש, במקרה כזה חברות הנסיעות יורידו באופן משמעותי את מחירי הכרטיסים. אם פניכם ליעדים פחות מבוקשים, הדורשים לא פעם החלפה של מטוסים בנקודת ביניים, הסיכוי לזכות בכרטיס טיסה מוזל ברגע האחרון הוא קטן ביותר ומומלץ לא לקחת את הסיכון במקרה כזה. בכל מקרה, אם אתם מוגבלים ללוח זמנים מוגדר, הזמינו כרטיסים מראש וחסכו את ההפתעות של הרגע האחרון. תקופות החגים (אוקטובר ופסח)והקיץ (יולי אוגוסט) הן התקופות היקרות ביותר ואם מדובר בנסיעת עסקים או ביקור משפחתי שווה להשתדל לבצען שלא בתקופות אלו.

הפעילו את שיקול דעתכם והקפידו על כללי הבטיחות וגם אתם תוכלו ליהנות מיתרונות הזמנת כרטיסי טיסה באינטרנט.

תוכן זה נכתב על ידי רביד ניר
Google+