כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בתאילנד

עוד בתיירות

טיסות ישירות לאמסטרדם עם אל על

טיסות אל על לניו יורק שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

נדמה כי המזרח הרחוק הוא מאז ומתמיד יעד פופולארי לחופשה - רבות הודות לתאילנד, אשר נחשבת במובנים רבים לפנינה של המזרח. בהתאם לפופולאריות הגוברת של תאילנד, גם טיסות אל על לתאילנד הפכו לאפשרות המועדפת בקרב ישראלים החפצים בטיסה ישירה ונוחה. טיסות ישירות לתאילנד עם אל על אמנם יקרות יותר ביחס לטיסות עם עצירת ביניים של חברות תעופה זרות, אך אין עוררין על כך שהן מהירות ונוחות הרבה יותר.

בעוד שהאלטרנטיבה הזולה מחייבת אתכם לטוס שעות ארוכות בתנאים לא מיטביים, תוך עצירת ביניים ברוסיה או ירדן, עם אל על תוכלו לדלג על עצירות הביניים ולנחות הישר בבנגקוק. מבצעי אל על לתאילנד מאפשרים לתיירים להזמין טיסות לתאילנד בתנאים נוחים ובמחירים אטרקטיביים, גם ביחס לחלופות הזולות הכוללות עצירות ביניים. מחירים מיוחדים מאוד יוצעו עבור מי שעוקב אחר מבצעי אל על ספונטני, בדילים אטרקטיביים של הרגע האחרון.

היום, משך זמן טיסה ת"א - בנגקוק ללא עצירות ביניים עומד על כ-12 שעות. כך, במקום שתאריכו את זמן הטיסה עם עצירת ביניים, תוכלו להגיע ליעדכם תוך כחצי יממה ולהתחיל בחופשה. במידה ואתם מעוניינים לנצל כבר את יומכם הראשון בעיר, מומלץ לוודא שהטיסה שלכם נוחתת בבירה, בנגקוק, בשעות נוחות. טיסות אל על לתאילנד יעברו עליכם בקלות ובמהירות, במידה ואתם מתכננים אותן בצורה נכונה: אספו לקראת הטיסה פריטים שיעזרו לכם להעביר את הזמן בקלות ובדקו במדויק מהן שעות ההמראה והנחיתה.

למידע נוסף על חברת אל על

לעמוד תאילנד ראשי