כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בניו יורק


טיסות ישירות לניו יורק עם אל על

טיסות אל על לניו יורק שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

ניו יורק, התפוח הגדול, היא אחת הערים הנחשקות ביותר בעולם, וכך גם בישראל. על כן, טיסות אל על לניו יורק הן השילוב המועדף ביותר על ישראלים: היעד המבוקש ביותר, יחד עם חברת התעופה הישראלית הבכירה. מנמל התעופה בן גוריון יוצאות מידי שבוע בין 16 ל-22 טיסות ישירות לניו יורק עם אל על, כך שאדם שבוחר בחברת התעופה הישראלית ייהנה ממגוון אפשרויות, לאורך כל שעות היממה.

טיסות אל על לניו יורק נוחתות בשני נמלי תעופה בתפוח הגדול: קנדי וניוארק. משך זמן טיסה ת"א – ניו יורק 'על פי הספר' עומד על 11 שעות ו-35 דקות, תלוי כמובן בתנאי מזג האוויר, זמן העלייה למטוס וגורמים משפיעים נוספים.

מבצעי אל על לניו יורק מתמקדים בדרך כלל בעונות התיירות המבוקשות (חגי ישראל והקיץ), אך ישנם מבצעים עבור טיסות אל על לניו יורק גם במקרים אחרים. כך למשל, מציעים קברניטי על אל הנחה למזמינים כרטיסי טיסה לניו יורק עם תאריך חזרה רחוק (שנה או שנה וחצי), למהירי החלטה, אל על ספונטני: מבצעי אל על לניו יורק למי שמוכן לחכות לרגע האחרון, להזמין את הכרטיס סמוך מאוד לתאריך הטיסה – וליהנות ממחיר נמוך. אפשרות זו מומלצת במיוחד למטיילים שאינם לחוצים בזמן ולאנשי עסקים שמעוניינים לעיתים בטיסה ספונטנית.

לעמוד ניו יורק ראשי