כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות ישירות לאמסטרדם עם אל על

טיסות אל על לניו יורק שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

אמסטרדם נחשבת ליעד תיירותי מהנחשקים ביותר באירופה ובעולם כולו, בין היתר הודות למחירים אטרקטיביים של הטיסות אליה. גם בישראל הביקוש לטיסות לאמסטרדם גבוה מאד וכדי לעמוד בביקושים חברת אל על מוציאה כל שבוע עשר טיסות לאמסטרדם מנתב"ג. טיסות אל על נוחתות בשדה התעופה סכיפהול (Schiphol) במטוסים מסוג בואינג 737-800. טיסות אל על לאירופה הן ישירות (ללא עצירת ביניים) ונחשבות לבטוחות ביותר עבור הנוסעים הישראלים, השירות בהחלט עומד בסטנדרטים אירופאים וכך גם העמידה בלוח זמני הטיסות.

מבצעי אל על לאמסטרדם

אל על היא לא החברה הישראלית היחידה שמפעילה קו טיסות לאמסטרדם, גם חברת ארקיע מתחרה על קו זה והזוכים הגדולים מכך הם הנוסעים. על מנת לתת מענה לטיסות ה low cost שחברת ארקיע החלה לשווק לאחרונה, חברת אל על יוצאת לא פעם עם מבצעי טיסות לאמסטרדם, גם בעונות העמוסות כמו תקופת החגים.

ישנן מספר אפשרויות על מנת להצליח לרכוש טיסות מוזלות לאמסטרדם של אל על. ראשית, הזמנה מראש (חודש עד שלושה חודשים) לרוב תבטיח לכם מחיר זול יותר של אותו כרטיס שבועיים לפני מועד הטיסה, כמו שאר חברות התעופה הבינלאומיות, גם חברת אל על מחלקת את מושבי המטוס לכמה רמות מחירים, כאשר המקדימים להזמין זוכים לכרטיסים הראשונים והזולים ביותר והכרטיסים היקרים ביותר נמכרים לאחרוני המזמינים. מצד שני, טיסות שלא כל כרטיסי הטיסה עבורן נמכרו, יוצעו במחירים זולים ביותר יומיים – שלושה לפני מועד הטיסה, טיסות ברגע האחרון.

על טיסות אל על לאמסטרדם ברגע האחרון, תוכלו להתעדכן ב "אל על ספונטני" (באתר החברה) ובאתרי התיירות המתמחים בטיסות לחו"ל. כמו כן, מומלץ להתעדכן טלפונית מול שירות הלקוחות של אותם אתרים, מאחר ולא תמיד כל מבצעי הטיסות יפורסמו באתר.