כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

טורקיש איירליינס (Turkish Airlines)

טיסות טורקיש איירליינס הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

Turkish Airlines היא חברת התעופה הרשמית והלאומית של טורקיה, אשר מפעילה טיסות סדירות, ישירות ועם עצירת ביניים, לכ-140 יעדים ברחבי העולם, ביניהם יעדים בינלאומיים ויעדים מקומיים, בתוך טורקיה עצמה.

החברה החלה את דרכה בשם 'מינהל תפעול קווי תעופה לאומיים', ובהתאם הציעה אך ורק טיסות פנים, בין שלל יעדים ברחבי טורקיה. הקמת החברה הייתה בשנת 1933, אך רק ב-1947 התקיימה הטיסה הבינלאומית הראשונה של החברה, מטורקיה לבירת יוון, אתונה. שמה של החברה שונה לטורקיש איירליינס במרץ 1956, אז גם הפך הגוף באופן רשמי לחברת תעופה בינלאומית.

כיום, כמעט 55% ממניות החברה נמצאים בבעלות המדינה, בעוד יתר המניות מצויות אצל הציבור. בשנת 2008 אישרה ברית חברות התעופה 'אליאנס', מהגדולות בעולם, את בקשתה של Turkish Airlines להצטרף כחברה.

טורקיש איירליינס מפעילה נכון להיום צי של 177 מטוסים, כאשר נמל התעופה העיקרי שלה הוא איסטנבול אטאטורק. החברה מחזיקה גם ב-50% ממניות חברת התעופה סאן אקספרס, המציעה טיסות שכר וב-100% ממניות חברת התעופה אנדולוג'ט – חברת לואו קוסט שפועלת מאז 2008.

Turkish Airlines בישראל

חברת Turkish Airlines נחשבת למוכרת וידועה מאוד בישראל, משום הביקוש הרב לטיסות אל טורקיה עד לפני שנים ספורות בלבד. נכון להיום, הביקוש ירד בצורה דרסטית בשל המתיחות בין ישראל לבין טורקיה, אך נדמה שהחברה עצמה לא ניזוקה רבות מהעניינים הפוליטיים הללו.

טורקיש מפעילה גם היום 25 טיסות שבועיות בקו תל אביב-איסטנבול, כאשר רובן ככולן עמוסות מטיילים או אנשי עסקים. לא מעט עסקים פרטיים בישראל ובטורקיה רואים את הקשר העסקי בין המדינות כמועיל מאוד, גם אם היום הוא לא נעשה בצורה פורמלית ורשמית, לפחות מבחינה מדינית.

מדיניות הצ'ק אין של Turkish Airlines

כאמור, חברת Turkish Airlines מציעה שלל טיסות בינלאומיות בכל אחד ממטוסיה. בטיסות אלו, דלפקי הצ'ק אין ייפתחו כשעתיים לפני מועד ההמראה המתוכנן וייסגרו כשעה לפני העלייה למטוס. עבור מי שבוחר לטוס עם החברה בטיסות פנימיות, ייפתחו דלפקי הצ'ק אין כשעה לפני ההמראה, וייסגרו רבע שעה לאחר מכן, 45 דקות לפני העלייה למטוס. טורקיש מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון דרך אתר האינטרנט הנוח שלה. תוכלו לבצע את הפעולה בעמוד זה.

מדיניות מטען

לגבי התיק האישי, Turkish Airlines מתירה להעלות אל המטוס כבודה במשקל של עד שמונה ק"ג, במידות של 23X40X55 ס"מ. החברה מאפשרת להעלות, בנוסף לתיק זה, גם מחשב אישי, מצלמה, מעיל או שמיכה ללא תשלום נוסף.

בנוגע לכבודה אשר נשלחת אל בטן המטוס, מדיניות החברה היא כזו: ניתן לשלוח אל בטן המטוס מזוודה אחת במשקל של עד 20 ק"ג ללא חיוב כלשהו. החיוב עבור כל ק"ג חורג תלוי ביעד הטיסה ובשדה התעופה ממנו יוצאת הטיסה, וינוע בין שלושה ל-30 יורו לכל קילוגרם. ניתן לראות זאת בטבלה מפורטת באתר החברה.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Turkish Airlines

 • תעריף הטיסה עבור תינוק מתחת לגיל שנתיים יהיה כ-10% ממחירו של הכרטיס המלא, אם התינוק יישב בחיק אדם מבוגר
 • תינוק אשר ישב בכיסא נפרד, יזכה להנחה בדומה להנחות להם זוכים ילדים בטיסות טורקיש איירליינס
 • הנחות ילדים ניתנות בהתאם ליעד ואופי הטיסה – אך לא בטיסות פנימיות
 • אל המטוס עצמו, ניתן להעלות עגלת תינוק וכן ציוד חיוני עבורו, ללא חיוב נוסף
 • אל בטן המטוס ניתן לשלח תיק לתינוק במשקל של 10 ק"ג וכן עגלת תינוק או סל, בנוסף לכבודה של הנוסע המבוגר הצמוד אליו
 • Turkish Airlines מציעה ארוחות מיוחדות (כשרות, צמחוניות, לתינוקות וכדומה) אך יש להזמין את הארוחה מראש, עד 24 שעות לפני הטיסה
 • ניתן לטוס גם עם חיות מחמד במטוסי החברה, אך אלו צריכים להיות בתוך מתקן סגור גם אם הן מועלות אל המטוס עצמו, במידות של 45X35X23
 • כמו כן, עליהן לשקול עד שישה ק"ג, כולל הכלוב/מלונה
 • במשקל גבוה יותר, החיות יישלחו במטען מיוחד
 • אין כל חיוב עבור כלב נחייה אשר מלווה את בעליו