כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

המדריך השלם להזמנת טיסות זולות - צעד אחר צעד..

הרבה כבר נאמר ונכתב על נתוני הצמיחה הגבוהים של עולם התיירות המקוונת. זה לא סוד שאתרי ההזמנות הגדולים (ולעתים גם מספר קטנים) מחליפים די במהירות (ביחס לגודל השוק הזה) את סוכנויות הנסיעה המסורתיות, המקומיות. אחת הסיבות העיקריות למעבר המהיר של הציבור לאתרי ההזמנות, הוא היכולת לבצע השוואת מחירי טיסות מהירה, נוחה ומאד אפקטיבית. כזו שתביא בסופו של דבר לרכישה זולה יותר.

השלבים ברכישת כרטיס טיסה ברשת

כדאי מאד להגדיר לעצמך תחילה איזה טיסה את המחפש. ישנן מספר שאלות שצריך לענות עליהן:

 1. האם אתה מעוניין בטיסה ישירה בלבד? או שגם טיסה עם עצירת ביניים עם מחיר זול יותר באה בחשבון?
 2. מוכן לעלות על כל סוגי הטיסות (סדיר, צ'רטר, Low-Cost) ?
 3. מעוניו לטוס עם חברת תעופה ספציפית? או כל חברה טובה?
 4. גמיש בתאריכים?
 5. מתעקש על נחיתה בשדה הראשי של העיר? http://www.viagrabelgiquefr.com/ או שטיסה זולה יותר שתנחת בשדה קטן ורחוק יותר ממרכז העיר גם באה בחשבון?

מאיזה אתרים להתחיל

נחלק את האתרים בהם בסופו של דבר תזמין טיסה לשניים. הסוג הראשון אלה אתרי חיפוש והזמנת טיסות (ישראלים או בינלאומיים) המצגים את הטיסות של כל חברות התעופה (או לפחות של רובן). הסוג השני אלה אתרי חברות התעופה (למשל אתר הבית של אל-על או לופטהנזה).

אם אתה בעניין של חברת תעופה אחת (נוסע מתמיד באמריקן אירליינס ורוצה לטוס רק איתם) אז כדאי לגשת דבר ראשון לאתר החברה ולאתר את הטיסה הזולה ביותר שיש לחברת התעופה להציע בתאריכי הנסיעה שלך. אבל אם (כמו ברוב המקרים) אין לך העדפה מיוחדת לחברת תעופה זו או אחרת, יש להתחיל את החיפוש באתרים המצגים בתוצאות החיפוש שלהם את כל חברות התעופה הרלוונטיות ליעד. מחירי הטיסות של חברות התעופה השונות שונים, וההבדלים מגיעים בקלות למאות דולרים.

מנועי חיפוש טיסות

ריכזנו רשימה של אתרים מומלצים לחיפוש טיסות. כל אחד עם הייחודיות שלו, ויחדיו יתנו מענה מצוין למציאת הטיסה הזולה ביותר.

מנועי חיפוש בחו"ל (ממשק אתר באנגלית)

Kayak : אולי האתר המפורסם בעולם להזמנת טיסות. אתר ותיק המחובר למספר עצום של מערכות מידע ולכן עם יתרון מובהק של עדכניות בנתוני כרטיסי הטיסה. לאתר קהל גולשים עצום המאפשר לו לעבוד ברמות רווחיות נמוכות מאד ולהוזיל את מחיר הטיסות.

*מנוע חיפוש הטיסות ב Kyak (מסומן בחץ הגדרת "חיפוש גמיש") מנוע החיפוש באתר Kayak

Skyscanner : אחד מנועי החיפוש טיסות הטוב בעולם. אתר זה מחובר גם למערכות המידע של חברות התעופה, אך גם מקבל מחירי טיסות ממספר גדול של אתרי הזמנות אחרים גדולים ברשת. כך שבקליק אחד תקבל את המחיר הזול ביותר מבין עשרות אתרים.

Google Flights : נכון להיום עדיין לא זמין לטיסות מת"א אך מומלץ להכיר את הכלי. כחלק מרכישת ITA (מרכז המידע אליו מועבר כל היצע כרטיסי הטיסה של חברות התעופה בעולם) גוגל עלו לאוויר עם מנוע חיפוש טיסות – כנראה הטוב בעולם! למה? מאחר והם "יושבים" על הנתונים ולא "קוראים להם". לכן, שתלחצו על כפתור החיפוש במנוע של גוגל, לא תעבור שנייה וכבר תקבלו את תוצאות החיפוש. גם בכלי זה לא מתאפשרת רכישה, אלה מתבצעת הפנייה לאתר חברת התעופה, שם תוכל להזמין את הטיסה.

Hipmunk : אתר מדהים שיצר מהפכה בתצוגת תוצאות החיפוש, כאשר הפוקוס הוא על ה flight leg (בטיסה מת"א לניו יורק דרך קייב: הטיסה מת"א לקייב היא leg והטיסה מקייב לניו יורק, עוד leg). בדרך זו גולשים יכולים לבחור בצורה נוחה יותר את הטיסה המתאימה להם (בדגש על מועדי טיסות, זמני המתנה וכו.. ופחות בנושא המחיר).

*מנוע חיפוש הטיסות ב Hipmunk
מנוע החיפוש ב hipmunk

מנועי חיפוש ישראלים (ממשק עברית)

TopFLY : צמח לאחרונה כאחד האתרים עם מחירי הטיסות הזולים ביותר, גם בהשוואה לגדולים בחו"ל. האתר לא מפעיל סוכנים אנושיים ומאפשר הזמנות מקוונות בלבד – בדרך זו מצליח למכור במחירים זולים ביותר. כמו כן האתר מחובר לשלושה GDS (מערכות מידע) שונים, יתרון לא קטן ביחס למתחרים הישראלים.

*מנוע חיפוש הטיסות ב Topfly
מנוע החיפוש באתר Topfly

טרווליסט טיסות : אתר ישראלי להשוואת סוכנים. תוכלו להשוות מחירי טיסות מבין עשרות סוכנים ולבצע הזמנה אונליין דרך הסוכן הנבחר

Zap Travel : מנוע השוואת טיסות החזק בישראל. מחובר ומקבל מידע על מחירים ממספר רב של סוכנים ברשת. אתר שימושי ומושקע כיאה ל zap.

כמה דגשים בנוגע לחיפוש טיסות באתרים הנ"ל

 • כמעט כל האתרים המופיעים מעלה מאפשרים חיפוש גמיש (לרוב פלוס מינוס שלושה ימים מתאריכי הנסיעה והחזרה). במידה ואתה באמת גמיש – ודא שאתה מסמן במנוע את האופציה הזו כדי שתקבל טיסות בימים סמוכים. במקרים רבים מאד תזוזה של יום- יומיים מהתאריכים המקוריים, תוזיל את מחיר הטיסה בצורה משמעותית.
 • במקרים רבים טיסה עם עצירת בינים (אחת או יותר) תהיה זולה יותר מטיסה ישירה בתאריך ויעד דומים. מנועי החיפוש יציגו כברירת מחדל גם את הטיסות הישירות וגם את אלה עם עצירת הביניים. במידה ואתה מעוניין רק בטיסה ישירה, תוכל בקלות לסנן לתצוגה של טיסות ישירות בלבד.
 • מומלץ להתחיל את מסע החיפוש לפחות ארבעה חודשים לפני מועד הנסיעה ולבצע הזמנה לא יאוחר משלושה חודשים טרם הנסיעה. ככל שיתקרב מועד הטיסה ועוד מושבים בטיסה שלך ימכרו, כך יעלה מחירם.
 • הקפד לבצע חיפוש לכל שדות התעופה ביעד הטיסה שלך. למשל אם אתה טס לפריז, הצב במנוע החיפוש "Paris all airports" וכך תקבל בתוצאות החיפוש גם טיסות שלא נוחתות בשדה הראשי של פריז, אלא בשדות קטנים יותר. הרבה פעמים טיסות שלא נוחתות בשדה הראשי, זולות יותר.

אתה כבר בישורת האחרונה (לא היה כ"כ מסובך עד עכשיו). לאחר שבחרת את הטיסה המתאימה לך והזולה ביותר מבין כל הטיסות שהוצגו עבורך בכל אחד ממנועי החיפוש שהוזכרו קודם, אתר את הטיסה באתר חברת התעופה והשווה אותו למחיר הזול ביותר שקיבלת קודם לכן. לעתים ההזמנה בחברת התעופה תהיה זולה יותר אך לא ממש לא בהכרח.

אם הטיסה הזולה ביותר שמצאת יקרה לך מדי, קיים כלי מעניין שכדאי שתכיר אותו. באתר Yapta תוכל לבצע מעקב אחר שינויים במחירי כרטיסי טיסה. כך שתוכל לקבל התראה למייל במידה וירד המחיר לאות הטיסה בה אתה מעוניין. גם אתר kayak עושה שימוש באותו כלי בדיוק, כך שניתן לבצע מעקב טיסות גם דרכו.

פורטל טיסות

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להביא את כל אותן יתרונות ההזמנה באינטרנט למנוע החיפוש שבאתר. האתר מחובר לכל חברות התעופה בעולם על ידי מערכת הזמנות בינלאומית ומציג בזמן אמת מידע על מושבים פנויים בכל הטיסות. מערכת ההזמנות שבאתר נוחה, פשוטה ומאד מהירה. בכמה קליקים בודדים תוכל להזמין טיסה לכל נקודה בעולם.

טיסה נעימה!

תוכן זה נכתב על ידי רביד ניר
Google+