כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

דלתא איירליינס (Delta Airines)

טיסות Delta הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת דלתא איירליינס היא חברת תעופה אמריקאית שמציעה טיסות סדירות למגוון יעדים ברחבי העולם. החברה הוקמה כבר בשנת 1928, ונחשבת היום לחברת התעופה השנייה בגודלה בעולם (אחרי יונייטד איירליינס). בשנת 2008 התמזגה Delta Airines עם חברת נורת'ווסט איירליינס.

החברה ידעה לא מעט עליות ומורדות במהלך ההיסטוריה שלה. למרות שהייתה כמעט מאז ומתמיד בצמרת עולם התעופה, היא ניזוקה קשות מהמשבר בענף באמצע העשור הראשון של שנות האלפיים, עד כדי הכרזה על פשיטת רגל. למרות זאת, ובמהלך שמעיד על חוסנה של החברה, היא הצליחה להתאושש וההכרזה על היותה פושטת רגל הוסרה בשנת 2007, שנתיים לאחר שהוגדרה כך.

כיום מחזיקה דלתא בצי מטוסים אדיר של 753 יחידות (ועוד 23 בדרך) וטסה ל-375 יעדים ברחבי העולם. לדלתא איירליינס שתי חברות בת, דלתא קונקשן וקומאייר, והיא מנהלת מספר הסכמי שיתוף פעולה עם חברות תעופה שונות ברחבי העולם. החברה נחשבת כיום לזו עם מספר מטוסי הבואינג 757 הגבוה בעולם.

דלתא איירליינס בישראל

פעילות החברה בישראל ידעה תהפוכות רבות, מאז שנת 1991. הפעילות הושפעה כמובן מהמצב הביטחוני בארץ, ובעיקר נוגע העניין לפרוץ האינתיפאדה השנייה, בעקבותיה הפסיקה החברה ב-2001 את פעילותה בישראל לחלוטין, עד לשנת 2006. במהלך השנים הללו, הופעלו טיסות החברה במסגרת שותפות קוד עם אל על הישראלית.

בשנת 2006 חזרה החברה לפעילות סדירה בישראל, כאשר הציעה טיסה בקו אטלנטה-תל אביב, ובהמשך הוסיפה לשירות גם את קו ניו יורק-תל אביב. לאחר מכן, הפחיתה את מספר הטיסות בקו הראשון, אך הכפילה את מספר הנוסעים בקו השני. למרות שהחליטה שוב על העלאת תדירות הטיסות לאטלנטה ב-2010, סגרה אותו החברה לחלוטין ב-2011.

ומה קורה היום? כיום מפעילה דלתא איירליינס שתי טיסות יומיות בקו תל אביב-ניו יורק, אשר בהן מוצע לנוסעים גם אינטרנט אלחוטי. בנוסף, מפעילה החברה באמצעות KLM טיסה יומית לאמסטרדם, בעקבות שיתוף פעולה בין חברות התעופה.

מדיניות הצ'ק אין של דלתא איירליינס

דלפי הצ'ק אין של Delta Airines נסגרים על פי רוב 30 דקות לפני העלייה למטוס. כאשר מדובר על טיסות בתוך ארה"ב, ממליצה החברה להגיע לדלפקים בשדה התעופה 75 דקות לפני הטיסה. לגבי טיסות אחרות – מומלץ להיכנס לאתר החברה ולבדוק את ההנחיות הספציפיות לטיסתכם.

חברת דלתא מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון או צ'ק אין באמצעות הסמארטפון שלכם. השירות הזה זמין בין 24 שעות ל-60 דקות לפני העלייה למטוס, בטיסות בינלאומיות. בטיסות בתוך ארה"ב, השירות אפשרי עד 30 דקות לפני ההמראה.

מדיניות מטען

החברה מאפשרת להעלות אל המטוס תיק אישי במשקל של עד 18 ק"ג (40 פאונד), ובמידות של 14X9X22 אינץ'. ניתן להעלות גם פריט אישי נוסף: תיק ובו מחשב נייד, מזוודה, מצלמה וכדומה.

לגבי טיסות בינלאומיות, מאפשרת החברה לשלוח אל תא המטען מזוודה אחת ללא תשלום, במשקל של עד 23 ק"ג ובמידות של עד 62 אינץ' (157 ס"מ) בסה"כ. על המזוודה השנייה תשלמו 60 דולרים, ועל השלישית 125 דולר. על תיק רביעי תשלמו 200 דולר נוספים. ישנן הנחיות שונות ליעדים נוספים. גם לגבי זה מומלץ להתעדכן באתר החברה.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם דלתא איירליינס

  • בטיסה בינלאומית, ילד עד גיל שנתיים יוכל לטוס בחיק אדם מבוגר, במחיר של 10% ממחיר הכרטיס לאדם מבוגר. בטיסה בתוך ארה"ב, הוא יוכל לטוס ללא תשלום נוסף
  • בטיסות הפנימיות אין הנחות לילדים (מעל גיל שנתיים), אך בטיסות הבינלאומיות ישנן הנחות – בהתאם ליעד
  • דלתא איירליינס מעניקה הנחות גם לגמלאים. יש לברר על כך באתר החברה
  • ניתן לטוס במטוס עם חיית המחמד, במחיר של 125 דולר לכיוון בטיסה פנימית, ו-200 דולרים בטיסה בינלאומית
  • חיית מחמד שתישלח לתא המטען תעלה 200 דולרים
  • לא ניתן לשלוח לתא המטען חיות מחמד מאמצע מאי עד אמצע ספטמבר, בשל תנאי מזג אוויר שאינם מתאימים לכך