דילים למלטה

כאשר מנתחים את מפת התיירות העולמית ומצביעים על מגמה חזקה של השנים האחרונות, מגיעים בשלב כזה או אחר למלטה: ארכיפלג קסום ויפהפה במרכז הים התיכון, אליו מגיעים כיום המוני מטיילים, כדי ליהנות מחופי ים נפלאים וממבנים מרהיבים. דילים למלטה הם מוצרים תיירותיים שמוצעים לישראלים בהמוניהם.

כדי ליהנות ממלטה עד סופה, מומלץ להגיע אליה בתקופה החמה. החודשים יוני, יולי ואוגוסט נחשבים לטובים ביותר עבור טיסות למלטה, אך גם אפריל ומאי ומנגד, ספטמבר ואוקטובר, מומלצים למי שמחפש טיסות למלטה במחירים סבירים יותר ובתנאים טובים. למעשה, במלטה שורר מזג אוויר דומה לישראל.

האזורים השונים בהם ניתן לבלות בעיר

מלטה מורכבת מכמה איים, אך רק שלושה מהם מיושבים - והם המקומות בהם מומלץ לשהות במהלך החופשה באי. יתר האיים מומלצים בעיקר לביקור קצר ופסטורלי, משום שהם אינם מיושבים באופן קבוע. האי הגדול, המאוכלס והתיירותי ביותר במלטה הוא האי אשר נושא את שמה. באי זה נמצאת גם עיר הבירה, ואלטה, והוא מציע שלל אפשרויות לתיירים. האי גוזו נמצא צפונית אליו, וגם הוא מספק בפני עצמו מספר אטרקציות תיירותיות. בין שניהם נמצא האי הזעיר קומינו, בו חיים באופן קבוע - שימו לב - ארבעה תושבים בלבד. עם זאת, בקיץ פוקדים את המקום לא מעט תיירים, כך שהאי אינו מוזנח ומבודד כפי שניתן לחשוב.

דילים למלונות שלושה כוכבים

המלונות במלטה נחשבים זולים יחסית. לא מדובר כאן על 'מחירי רצפה', אך במלונות של שלושה כוכבים, בהחלט ניתן להשיג עסקאות של פחות מ-100 יורו ללילה. דילים למלטה במלונות מסוג זה (שאגב, מציעים תנאי אירוח טובים מאוד) יציעו מחירים זולים עוד יותר.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

הענף התיירותי במלטה הוא מהעיקריים עליהם מתבססת הכלכלה המקומית וככזה, משקיעים בו התושבים לא מעט. לכן, אפשר למצוא באי שלל מלונות ברמה של ארבעה כוכבים, בתנאים מעולים ובמחירים טובים. דילים למלטה במלונות ארבעה כוכבים מאפשרים לכם מפגש עם בתי מלון מגוונים מאוד, כולל כאלו למשפחות - אבל אל תבנו על עסקאות 'הכל כלול'. זה לא קיים במלטה.

דילים למלונות חמישה כוכבים

גם מלונות מפוארים יש במלטה, ואפילו מלונות בוטיק מקסימים, בלב מפרצים בתוליים. אלו מלונות שיגרמו לכל אחד להיאנח בנחת ולהירגע, באחת החופשות הטובות ביותר שיש. חפשו דילים למלטה עם מלונות חמישה כוכבים ותופתעו מאוד לטובה - אולי גם מהמחיר.

לקבלת כל הדילים למלטה חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות