דילים ללונדון

לונדון היא אחת הערים הגדולות והמרתקות בעולם, ללא ספק. בירת אנגליה היא גם בירה של תרבות, ספורט ובילויים - ואחד המקומות המועדפים על התייר הישראלי. מי שרוצה לבלות בעיר מבלי לשלם הון תועפות, צריך לחפש דילים ללונדון, שלפעמים עשויים להפתיע מאוד מבחינת המחיר.

ללונדון, כך יאמרו כולם, עדיף לטוס במהלך החודשים החמים של השנה, משום שזו עיר סגרירית וקודרת. לכן, טיסות ללונדון יוצאות בהמוניהן בחודשים יולי ואוגוסט, וכן בספטמבר ואוקטובר מחד, או מאי ויוני מאידך. ובכל זאת, גם בחודשים ינואר ופברואר מומלץ לעלות על טיסות ללונדון. תמיד יש מה לעשות בה, ובתקופה זו המחירים הם הנמוכים ביותר.

האזורים השונים בהם ניתן לבלות בעיר

המטרופולין של לונדון הוא, כאמור, אחד הגדולים בעולם. יש בו יותר בני אדם מאשר בישראל כולה, וההגעה מחלקה המזרחי של העיר לחלקה המערבי יכול לקחת יותר משעה - גם את תשתמשו ברכבת התחתית המעולה והמפורסמת של העיר. אבל, העיר הזו בנויה כך שהנגישות בה מדהימה. ככלל, לונדון מחולקת לרובעים, אך רובם לא רלוונטיים כל כך מבחינת המטייל. מרכז העיר, באזור בניין הפרלמנט והביג בן, נגיש דרך כמעט כל קווי הרכבת הקלה, ומכל אחד מהאזורים האחרים בעיר, אפשר להגיע אליו בקלות רבה. כדאי לציין גם את החלק הצפון מערבי של לונדון, בו נמצאת קהילה יהודית גדולה.

דילים למלונות שלושה כוכבים

המלונות בלונדון אינם זולים. זו ללא ספק אחת הערים היקרות ביותר בעולם מבחינה זו, לצד פריז וניו יורק. ועדיין, תשמחו לגלות כי ישנם לא מעט מלונות שלושה כוכבים בעיר (ואפילו כאלו של שני כוכבים) שיהיו ראויים בהחלט. דילים ללונדון במלונות כאלו יהיו בדרך כלל מספקים ונוחים.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

מחירי מלונות ארבע הכוכבים בלונדון ינועו סביב ה-200 ליש"ט ללילה - בהחלט לא מעט עבור משפחה של ארבע נפשות, למשל. אבל, על ידי הזמנת דילים ללונדון, ניתן להוריד את המחיר משמעותית וליהנות ממלונות נפלאים במחירים סבירים, גם במרכז העיר.

דילים למלונות חמישה כוכבים

מלונות אלו שמורים לשועי העולם, לאנשים שברשותם מלאי בלתי נדלה של מזומנים. אלו יזכו לחוש את לונדון בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות, עם מלונות שלא יביישו את ארמונות המלוכה מהאגדות. ישנם לא מעט כאלו בלונדון - אם יש לכם את היכולת הכלכלית לכך, אל תוותרו על דילים ללונדון במלונות ברמה של חמישה כוכבים.

לקבלת כל הדילים ללונדון חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות