דילים ליעדים נוספים

עוד בתיירות

דילים לכרתים

האי כרתים הוא אחד הדרומיים מבין כל איי יוון, וזה אשר נחשב בעיני רבים כמהנה ביותר. גם מבחינה תיירותית ניתן לראות זאת בקלות, משום שזהו האי המתוייר ביותר ביוון. אז איך תרצו את החופשה שלכם באי הזה? דילים לכרתים הם הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל הטוב שמציע האי, ובמחיר שווה לכל נפש.

מתי כדאי להזמין דילים לכרתים? לא מעט אנשים יכריזו כי אין על הקיץ בכרתים, והם צודקים: דילים לכרתים בחודשים יולי ואוגוסט יציעו שמש חמה ומלטפת, ים קריר ונעים, תיירות שנמצאת בשיאה ותפאורה מושלמת לטיול שלכם. גם בחודשים אפריל, מאי ויוני כדאי לעלות על טיסה לכרתים וכך גם בספטמבר ואוקטובר. בחודשים אלו, הטמפרטורות יהיו נוחות מאוד, וכמות התיירים סביבכם תהיה קטנה יותר.

האזורים השונים בהם ניתן לבלות באי

האי כרתים אמנם לא גדול במיוחד (קטן בהרבה מישראל, למשל), אך הוא מציע מספר אזורים מרכזיים עבור הנופש שלכם. אזור עיר הבירה הרקליון נחשב למרכזי ולתיירותי ביותר, בו ניתן למצוא גם אטרקציות רבות. מחוז חאניה, בצפון מערב האי, כולל את העיר השנייה בגודלה בכרתים ומציע גם הוא לא מעט אפשרויות לתיירים.

ריתמנו היא עיר שנמצאת קרוב מאוד לפיראוס שבדרום יוון עצמה, וממוקמת גם בסמוך להרקליון הבירה. מחוז לסיטי הוא מהמחוזות השקטים יותר בכרתים, אליו מגיעים פחות מטיילים וניתן ליהנות בו מנופש פרטי ושקט. גם דרום האי נחשב לאזור שקט מאוד, וגם פחות מפותח מבחינה תיירותית.

דילים למלונות שלושה כוכבים

מי שביקר בעבר באחד מאיי יוון, כבר יודע: מלונות שלושה כוכבים לא נחשבים למומלצים במיוחד. רבים מהם מציעים תנאים נמוכים, שאינם מזכירים כלל מלונות שלושה כוכבים אירופאים קלאסיים. ולמרות זאת, ניתן למצוא דילים בכרתים במלונות שברמת אירוח זו, שנחשבים טובים למדי.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

כאן מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית. לאורך השנים הוקמו באי לא מעט מלונות ארבעה כוכבים, אשר מציעים דילים קסומים ומפתים, במחירים לא גבוהים במיוחד. ישנם מלונות בוטיק ברמה של ארבעה כוכבים, מלונות מבודדים במפרץ נסתר ואף מלונות 'הכל כלול' האהובים על כולנו.

דילים למלונות חמישה כוכבים

זוהי גולת הכותרת של האי: דילים לכרתים במלונות חמישה כוכבים יחשפו אתכם אל מקומות האירוח הטובים ביותר באי, בסטנדרטים גבוהים גם בהשוואה למקומות היוקרתיים ביותר בעולם. חופשה במלונות אלו תגרום לכם להרגיש, ללא ספק, כמלכים לכמה ימים.

לקבלת כל הדילים בכרתים חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות