דילים לברצלונה

ברצלונה, בירת מחוז קטאלוניה בספרד, היא מהערים הכיפיות ביותר בעולם. עיר נמל בעלת מזג ים תיכוני מצד אחד, ואופי אירופאי טיפוסי מצד שני. דילים לברצלונה הם אפשרות נפלאה ליהנות מנופש אורבני מיוחד במינו, בו אפשר למצוא הכול.

מתי כדאי לטוס לברצלונה? אך התשובה פשוטה למדי: כמעט בכל עת. החורף הברצלונאי אינו קשה במיוחד והקיץ נעים וחמים. דילים לברצלונה יהיו מוצלחים בחודשים יולי ואוגוסט, כמו בחודשים ינואר ופברואר – אך כדאי לכוון דווקא לעונות המעבר בחודשים מאי – יוני וחודשי הסתיו ספטמבר - אוקטובר.

האזורים השונים בהם ניתן לבלות בעיר

ברצלונה, כמו כל עיר אירופאית קלאסית, מחולקת לרובעים, אך רובם אינם רלוונטיים מבחינת המיקום של המלון. מה שכן רלוונטי הוא המיקום ביחס למרכז העיר, ובעיקר לשדרות הלה רמבלה - בין אנדרטת קולומבוס לכיכר קטלוניה - שנחשבות למקום הידוע והמתוייר ביותר בברצלונה.

אזור שנמצא בסמוך לשדרות אלו הוא הרובע הגותי הקסום. בצפון העיר נמצאים כמה מהאתרים התיירותיים המפורסמים של ברצלונה כמו הסגרדה פמילייה של גאודי, פארק גואל ועוד. במזרחה נמצא אצטדיון הכדורגל הידוע של ברצלונה, הקאמפ נואו, ובמערבה המונז'ואיק (הר היהודים) היפהפה.

דילים למלונות שלושה כוכבים

דילים לברצלונה במלונות של שלושה ואף שני כוכבים, ככל הנראה יפתיעו אתכם: יש בעיר לא מעט הזדמנויות למציאת מלונות זולים וברמת אירוח שנחשבת נמוכה, אשר בפועל מספקים תנאים הולמים וטובים למדי עבור התיירים. מלונות כאלו נמצאים גם בסמוך לאתרים המרכזיים של העיר, כך שהטיול הופך נוח במיוחד.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

מלונות ארבעה כוכבים בברצלונה מעלים את הרף עוד יותר ומציעים תנאי אירוח טובים מאוד. במקומות שונים בעיר תמצאו מלונות ארבעה כוכבים במחירים נמוכים למדי, משום שהם מרוחקים יחסית ממרכז העיר. עם זאת, הודות ליעילות של הרכבת התחתית בעיר, מרחק זה לא יהווה בעיה במהלך הטיול.

דילים למלונות חמישה כוכבים

אלו כמובן דילים לברצלונה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר. בעיר הקטאלונית ישנם לא מעט מלונות אשר שם נודע בכל רחבי העולם. אלו מציגים סטנדרטים נפלאים ומציעים לכל תייר חופשה קסומה, בעיר קסומה ובתנאים הטובים ביותר שיכולים להיות.

לקבלת כל הדילים לברצלונה חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות