דילים לבורגס

בירת הנופש האולטימטיבית של בולגריה בשנים האחרונות, ומקום אליו יוצאות שלל טיסות - בייחוד בעונת הקיץ. דילים לבורגס הם דבר נפוץ מאוד בענף התיירות הישראלי, אפשרות מפתה שמושכת אלפי תיירים מידי שנה.

מתי מומלץ לטוס לבורגס? העונה החמה, תרתי משמע היא כמובן הקיץ ולכן, עשרות טיסות לבורגס ממריאות בחודשים יולי - אוגוסט ליעד זה, מנמל התעופה בן גוריון. מומלץ מאוד לחפש טיסות צ'רטר לעיר, משום שבעונה תחרותית כל כך, הן יהיו זולות בצורה מפתיעה.

האזורים השונים של העיר

בורגס, העיר שהפכה לפנינת הנופש של בולגריה בשנים האחרונות, מציעה לתיירים שלושה אזורים עיקריים לנופש. האזור המבוקש והפעיל ביותר, בייחוד בימי הקיץ, הוא כמובן אתר הנופש סאני ביץ' שעל חוף הים, 35 ק"מ צפונית לעיר. בורגס עצמה מספקת עוד עשרות מלונות טובים שנכללים בשלל דילים לבורגס מידי שנה, כשהאופציה השלישית והשקטה מכולם היא שכירת חדר במלון בכפר הדיירים נסבאר, אשר שומר על ניתוק מהעיר אך נותר נגיש כל העת.

דילים למלונות שלושה כוכבים

לא מעט תיירים יבחרו להזמין דילים לבורגס אשר כוללים מלון של שלושה כוכבים, משום המחיר הנוח ומאחר וישנם מלונות כאלו בכל אחד משלושת האזורים שציינו קודם לכן. עבור הצעירים בעיקר, מדובר באפשרות לבלות כמו כולם, מבלי לבזבז כסף רב על המלון עצמו.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

דילים אלו יכוונו בדרך כלל למשפחות אשר מגיעות לנפוש בבורגס עם הילדים, לקבוצות חברים שיש להם מספיק כסף כדי להשקיע במלון מפואר ולזוגות שמחפשים חופשה רומנטית יחד. דילים לבורגס במלונות ארבעה כוכבים יציעו לנופשים תנאים גבוהים ושלל אטרקציות שיתַבלו את השהות, כמו ספורט מים, קזינו ועוד. הבונוס הגדול הוא שדילים כאלו אלו אינם יקרים יחסית לנהוג באירופה, ויכולים להסתכם בפחות מ-500 דולרים לשבוע שלם.

דילים למלונות חמישה כוכבים

כיאה לאתר נופש שמחשיב את עצמו, לא חסרים גם מלונות חמישה כוכבים בבורגס, ובעיקר באזור סאני ביץ' המבוקש. בניגוד לעבר, כיום המלונות הללו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומציעים אירוח מפנק, כיד המלך, כולל בריכה, ספא ואפילו פארק מים במלונות מסוימים. גם כאן, המחיר אינו גבוה ולכן, דילים לבורגס למלונות חמישה כוכבים יתבררו במקרים רבים כמשתלמים ביותר.

לקבלת כל הדילים בבורגס חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות