דילים לבודפשט

בודפשט, בירת הונגריה, היא מקום מעניין ומרתק, שמושך אליו לא מעט ישראלים בשנים האחרונות. כאשר מי הדנובה זורמים להם ומחלקים את העיר לשניים, ומבניה המרשימים נראים למרחוק, העיר מספקת למטיילים לא מעט חוויות קסומות. מי שיזמין דילים לבודפשט ימצא מקום בו המחירים נוחים והמלונות איכותיים. מומלץ.

מתי כדאי לטוס לבודפשט? החורף בבירת הונגריה נחשב קר מאוד אך קצר, ולכן טיסות לבודפשט בסביבות פברואר ומרץ צפויות להפגיש אתכם עם מזג אוויר נוח למדי. עם זאת, הזמן הטוב ביותר לטייל בעיקר הוא ללא ספק האביב והקיץ. בחודשים אפריל, מאי, יוני, יולי ואוגוסט יוצאות עשרות ומאות טיסות לבודפשט, ובהם שלל תיירים שצפויים ליהנות מאוד.

האזורים השונים בהם ניתן לבלות בעיר

העיר בודפשט היא למעשה תוצר של איחוד בין שלוש ערים, אובודה, בודה ופשט. שתי האחרונות הן כיום שני החלקים הגדולים והעיקריים בעיר, כאשר בודה נמצאת ממערב לנהר הדנובה ופשט נמצאת ממזרחו. גם מבחינה תיירותית, החלוקה הזו חשובה מאוד. פשט הוא החלק בו נמצא בניין הפרלמנט ועוד שלל מבנים מרשימים והיסטוריים, כמו גם רוב עסקי הבידור והמקומות אשר מציעים חיי לילה. מנגד, אזור בודה עשוי להיות מעט בעייתי עבור התייר הממוצע, משום שבחלק זה חיי הלילה כמעט ואינם קיימים ומשעות הערב, כמות האטרקציות בו מתמעטות עד לאפס כמעט. לכן, מי שמחפש דילים לבודפשט צריך לוודא כי המלון נמצא בחלק הנכון של הנהר.

דילים למלונות שלושה כוכבים

ידוע כי ענף התיירות בערים שבמזרח אירופה, באזור שהיה מאחורי 'מסך הברזל', תחת השלטון הסובייטי, הוא לא מהחזקים באזור ומלונות רבים אינם עומדים בסטנדרטים העולמיים. לא כך לגבי בודפשט: העיר מציעה לתייר רמת אירוח גבוהה מאוד ובהתאם, רוב המלונות ברמה של שלושה כוכבים יהיו ראויים ויציעו מחיר נמוך למדי.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

מה שבהחלט בא לידי ביטוי מבחינת מיקומה של בודפשט והונגריה כולה ביבשת אירופה, הוא גובה המחירים בתחום הלינה לתיירים: רוב רובם של המלונות זולים מאוד יחסית למערב אירופה וכך אפשר להזמין דילים לבודפשט במלון ארבעה כוכבים, מבלי לחשוש לכיס - המחירים צפויים להישאר נמוכים יחסית גם כאן.

דילים למלונות חמישה כוכבים

כאמור, המחירים הנמוכים כלל לא משפיעים על רמת המלונות בבודפשט, וכך אפשר למצוא בעיר מלונות חמישה כוכבים מפוארים ומהודרים, ממש כמו במערב אירופה. והמחירים? אפשר למצוא כמעט ללא קושי חדרים במחירים של 200 יורו ללילה - וזהו מחיר מציאה מכל בחינה שהיא. המסקנה: דילים לבודפשט במלונות אלו יהיו גם מפנקים וגם משתלמים.

לקבלת כל הדילים לבודפשט חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות