דילים לאמסטרדם

יש מעט מאוד ערים בעולם שיכולות להציע את האווירה שמציעה אמסטרדם. המתירנות, חיי הלילה, הבילויים והתחושה הצעירה הם מאפיינים שניתן למצוא רק בבירת הולנד. בכל רגע בשנה מומלץ להזמין דילים לאמסטרדם וליהנות מחופשה באחד המקומות הטובים עלי אדמות. גן עדן נמצא ממש כאן.

מתי מומלץ להגיע לאמסטרדם? כאמור, העיר מזמינה אליה תיירים בכל ימות השנה, ולכן טיסות לאמסטרדם ממריאות מישראל בתדירות גבוהה גם בחודשים ינואר ופברואר הקרים. אם בכל זאת תבקשו לשמוע על התקופה הטובה ביותר לחופשה בעיר, תהיה זו תקופת האביב: טיסות לאמסטרדם באפריל ומאי הן המומלצות ביותר, הן בשל מזג האוויר הנעים והן בשל שני החגים המרכזיים שחלים בחודשים אלו - יום המלכה (ב-30 באפריל) ויום שחרור הולנד (חמישה במאי).

האזורים השונים בהם ניתן לבלות בעיר

נהוג לחלק את אמסטרדם לשלושה חלקים: מרכז העיר, החלקים הצמודים למרכז - וכל השאר. מרכז העיר הוא כמובן סביב התחנה המרכזית, וכולל גם את כיכר דאם וכיכר ליידספליין המפורסמות. החלקים שסביב המרכז נגישים מאוד אליו גם בהליכה, ובהם נמצאים רוב התיירים שמבקשים לחסוך בהוצאות. יתר חלקי העיר, מעבר לרצף התעלות הגדול, מעט פחות נגישים, במיוחד בשעות הערב והלילה - אז מתחיל כל ה'אקשן' בעיר.

דילים למלונות שלושה כוכבים

למעשה, מלונות שלושה כוכבים באמסטרדם יהיו ככל הנראה המשתלמים והכדאיים ביותר. מלונות של שני כוכבים בעיר נחשבים למוזנחים וברמת שירותים ירודה, ואילו המלונות ברמה הגבוהה יותר, יקרים יחסית. מלונות שלושה כוכבים מציעים גם תנאים טובים וגם מחיר הוגן - ולכן רבים בוחרים להזמין דילים לאמסטרדם במלונות אלו.

דילים למלונות ארבעה כוכבים

כאמור, מלונות ברמת אירוח גבוהה יותר משלושה כוכבים יציעו לרוב מחיר לא זול. כיאה לערים המבוקשות בעולם, גם אמסטרדם יקרה יחסית בתחום האירוח, וזה מתבטא היטב במלונות ארבעה כוכבים. ועדיין, ככל שתתרחקו מהמרכז תוכלו למצוא מספר מלונות ארבעה כוכבים במחירים נוחים - אלו שהופכים דילים לאמסטרדם לכדאיים ביותר.

דילים למלונות חמישה כוכבים

כדי לחוות את ההנאות של אמסטרדם עד סופן, צריך להגיע לרמות הגבוהות ביותר. אחד האמצעים לעשות זאת הוא על ידי חיפוש של דילים לאמסטרדם אשר כוללים אירוח במלונות חמישה כוכבים. אלו מלונות באיכות גבוהה ביותר, אשר מתבטאת גם במחיר גבוה - אך מבטיחה חוויה יוצאת דופן ללא ספק.

לקבלת כל הדילים לאמסטרדם חזור לראש העמוד והיעזר במנוע ההזמנות