כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

בריסל איירליינס (Brussels Airlines)

טיסות Brussels Airlines הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת Brussels Airlines היא חברת התעופה הלאומית של בלגיה, אשר פועלת מבסיס האם שבנמל התעופה בבירה הבלגית, בריסל ומבצעת שלל טיסות סדירות. החברה מפעילה כיום טיסות ל-66 יעדים ברחבי העולם ומחזיקה בצי של 50 מטוסים.

בראסלס איירליינס הוקמה כמה שנים לאחר התפרקותה של חברת התעופה הלאומית הוותיקה של בלגיה, סבנה (שם אשר מוכר לישראלים בעקבות חטיפת מטוס החברה על ידי מחבלים בשנת 1972). עם זאת, פעילותה כיום שונה מאשר הייתה בתחילת דרכה.

Brussels Airlines המוכרת כיום היא חברה שנוצרה כתוצאה ממיזוג בין שתי חברות: SN Brussels Airlines ו-וירג'ין אקספרס. המיזוג התרחש בשנת 2006 ולכן, שנה זו נחשבת לשנת הקמתה של החברה הנוכחית.

בשנת 2008 החליטה חברת התעופה הגרמנית, לופטהאנזה, על רכישת 45% ממניות החברה הבלגית ובכך נסגר, בצורה כזו או אחרת, מעגל עסקי: החברה הצטרפה לרשימת חברות הבת של לופטהאנזה, בה נמצאת גם סוויס השוויצרית – חברה שהוקמה בעקבות התפרקותה של 'סוויסאייר', שהייתה מבעליה של חברת סבנה.

Brussels Airlines בישראל

בעקבות התפרקותה של חברת התעופה סבנה ב-2001, חברה אחת בלבד ביצעה טיסות סדירות שבועיות לבירת בלגיה – הייתה זו חברת אל על הישראלית כמובן. למעשה, במשך שנה שלמה לא בוצעו כלל טיסות סדירות לבריסל על ידי חברה אחרת ואל על נהנתה, מכורח הנסיבות, בשליטה בלעדית על קו זה.

בשנת 2003 הכריזה Brussels Airlines כי תפעיל גם היא טיסות סדירות בקו תל אביב-בריסל, ושמה קץ לבלעדיות של אל על בקו זה, אשר נמשכה יותר משנה. הטיסה הראשונה של החברה בקו זה הייתה בחודש יוני של אותה שנה.

אגב, בתחילת הדרך ביצעה בראסלס איירליינס רק שלוש טיסות שבועיות לבריסל, אך אט אט הגבירה והעמיקה את פעילותה, עד למצב בו כיום היא מבצעת שמונה טיסות כאלו מידי שבוע. יחד עם הטיסות שמבצעת אל על, מדובר במבחר טיסות גבוה ביותר מנתב"ג אל אחד ממוקדי העסקים החשובים של אירופה.

מדיניות הצ'ק אין של חברת Brussels Airlines

בטיסות מתל אביב לבריסל וחזרה, דלפקי הצ'ק אין נסגרים כ-70 דקות לפני ההמראה המתוכננת. גם בטיסות פנים אירופאיות ובטיסות ליעדים רחוקים, הדלפקים נסגרים כשעה ועשר דקות לפני הטיסה עצמה. החברה מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון דרך האתר שלה, מ-24 שעות ועד שעה לפני ההמראה המתוכננת. ניתן לעשות זאת גם בעזרת הסמארטפון. אם אתם מתכננים לעלות על טיסת חזור בתוך 24 שעות, ניתן לבצע את הצ'ק אין לכיוון ההפוך באותה הזדמנות.

מדיניות מטען

Brussels Airlines מאפשרת בטיסות אל ומתל אביב להעלות אל המטוס תיק במשקל של עד עשרה ק"ג, ובמידות של עד 55X40X23 ס"מ. גם תיק יד, לפטופ וחפצים קל משקל (מעיל או כובע למשל) יוכלו להישאר עמכם במטוס ללא תשלום. ביעדים בתוך אירופה, משקל התיק צריך להיות עד שישה ק"ג.

הכבודה אשר נשלחת אל בטן המטוס צריכה לשקול עד 23 ק"ג ובסכום מידות של עד 158 ס"מ – נתונים אשר נוגעים לטיסות בקו תל אביב-בריסל, באירופה ובחלק מהיעדים הרחוקים. בטיסות שמבצעת החברה לאפריקה ניתן לשלוח אל בטן המטוס שתי מזוודות במידות אלו ללא תשלום. החיובים עבור מידות עודפות או תיקים נוספים מעבר לכמות המותרת משתנים בין יעד ליעד, ויכולים להגיע גם ליותר מ-550 דולרים, כאשר החריגה קיצונית מאוד. לרוב, החיוב יהיה בין 50 ל-100 דולרים.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Brussels Airlines

  • עבור ילדים בגיל שנתיים עד 11 ניתן לשלוח תיק נוסף אל תא המטען של המטוס, על פי מדיניות המטען של החברה
  • עבור תינוקות עד גיל שנתיים ניתן גם כן לשלוח תיק אל בטן המטוס, במשקל כולל של עד 23 ק"ג
  • Brussels Airlines מאפשרת להטיס חיות מחמד, במחירים שנעים בין 100 ל-300 יורו לכל כיוון, בהתאם ליעד ולמשקל החיה
  • המשקל המקסימלי האפשרי של החיה יחד עם המנשא שלה הוא 20 ק"ג
  • לבירור על מחירי כרטיסי טיסה מיוחדים לילדים ותינוקות יש לפנות אל משרדי החברה או לשאול זאת במהלך ההזמנה
  • הזמנת ארוחות מיוחדות, עבור תינוקות, צמחוניים וכדומה, חייבת להתבצע לפחות 24 שעות לפני ההמראה המתוכננת.