כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

בריטיש איירווייס (British Airways)

טיסות בריטיש איירווייס הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת התעופה הלאומית של ממלכת בריטניה, והחברה הגדולה בתחום זה באי הבריטי, היא גם מהחברות המשמעותיות והגדולות ביותר בעולם התעופה כיום. British Airways ידועה בכל העולם כחברה חדשנית, מסודרת ומדויקת, שמספקת ללקוחותיה חווית טיסה משובחת ותנאים טובים.

כיום, מחזיקה החברה צי של 236 מטוסים, אך ההיסטוריה שלה מרחיקה עד לשנת 1910, אז הוקמה בשם AT&T – חברת תעופה שהייתה אמונה בעיקר על העברת סחורה בקו לונדון-פריז. הגלגול הבא שלה היה בשנות העשרים של המאה הקודמת, אז התאחדה החברה עם כמה חברות תעופה אחרות מהאזור, לתאגיד 'אימפיריאל איירווייס' אשר סיפק טיסות נוסעים ליעדים שונים בעולם.

בשנות ה-30 הצטרפו לחברה הזו מספר חברות קטנות נוספות ונוסדה החברה הגדולה בבריטניה עד היום – בריטיש איירווייס. החברה הזו הולאמה על ידי הממשלה, והפכה למעשה לחברה המייצגת של האי הבריטי. כיום, מבצעת החברה טיסות אל 169 יעדים שונים ברחבי העולם.

British Airways הייתה לאחת החברות היחידות בעולם שהפעילו קווי תעופה של מטוסי הקונקורד – מטוסי הנוסעים היחידים בעולם שטסו במהירות על קולית. החברה ידועה גם בהקפדתה על איכות הסביבה, וכבר בשנות ה-80 פעלה לשימוש בדלק אשר מסב נזק מינימלי ככל האפשר לסביבה. בשנת 2010 הודיעה החברה על תוכנית המיזוג שלה עם חברת איבריה הספרדית. חברת הבת של בריטיש היא BA סיטיפלייר.

British Airways בישראל

חברת British Airways היא חברת התעופה הוותיקה ביותר בישראל, אשר ביצעה את הטיסה הראשונה שלה בשמי הארץ עוד בימי המנדט הבריטי, בשנת 1931. לשם השוואה, חברת אל על ביצעה את הטיסה הראשונה שלה בישראל בשנת 1948.

אגב, באותן שנים בהן שלטו הבריטים במדינה, בסיס הנחיתות וההמראות של בריטיש איירווייס היה לא אחר מאשר אגם הכינרת – משום שהמטוסים שהפעילה החברה בתקופה זו היו כאלו המותאמים לנחיתה והמראה מהמים.

השנה חגגה החברה 80 שנות פעילות בישראל וכיום היא מפעילה שתי טיסות יומיות בקו תל אביב-לונדון, אל שדה התעופה שהוא גם בסיס האם של החברה, נמל הית'רו. מלונדון, מציעה החברה שלל טיסות המשך לכל רחבי העולם.

מדיניות הצ'ק אין של British Airways

מדיניות הצ'ק אין של בריטיש מאוד פשוטה: דלפקי החברה נסגרים 45 דקות לפני העלייה למטוס, ומומלץ להגיע אליהם בסביבות שעתיים לפני הטיסה עצמה. מי שרוצה לבצע את הצ'ק אין באופן מקוון, יוכל לעשות זאת באתר החברה מ-24 שעות לפני העלייה למטוס, ועד שעה אחת לפני ההמראה. ניתן לבצע צ'ק אין גם באמצעות הסמארטפון, באתר זה: ba2go.com

מדיניות מטען

British Airways מתירה להעלות אל המטוס עצמו תיק אישי וכן תיק מחשב נייד (לפטופ) ללא תוספת תשלום כלשהי. המידות המקסימליות המותרות של התיק האישי הן עד 22X18X10 ס"מ כולל הידית והגלגלים, ובמשקל של עד 22.6 ק"ג. תיק המחשב צריך להיות סטנדרטי.

לבטן המטוס ניתן לשלוח תיק אחד במשקל דומה (50 פאונד, שהם 22.6 ק"ג) ובמידות של 35X29X17 ס"מ ללא תשלום. על חריגה במשקל תשלמו 50 דולרים, ועל חריגה נוספת במידות תשלמו עוד 50 דולרים. החיוב נכון לכל מזוודה בפני עצמה.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם British Airways

 • ניתן להזמין מקומות מראש, אך לעיתים מדובר בפעולה שגוררת תשלום נוסף. יש לברר זאת בעת הזמנת הטיסה
 • נוסעים עם ילדים או קבוצות מאורגנות יוכלו לבחור מושבים מסוימים שלושה ימים לפני הטיסה
 • תינוקות עד גיל שנתיים יזכו להנחה של 90% במחיר הטיסה
 • לרוב ישנה הנחה גם לילדים בני שנתיים עד 11, אך היא תלויה ביעד ובמשך הטיסה
 • לא ניתן להטיס חיות במטוס עצמו, למעט כלבי נחייה
 • אם כלב הנחייה זקוק למושב בפני עצמו, יש לשלם על כך. אחרת, British Airways לא תגבה תשלום נוסף
 • חיות מחמד יישלחו אל תא מיוחד בבטן המטוס. התשלום עליהן הוא על פי מדיניות המטען של החברה