כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

ביטוח נסיעות לחו"ל

טיסות לחו"ל הן תמיד דבר מהנה ומבורך, אך דורשות גם מידה רבה של אחריות וארגון. לפני שטסים לחו"ל, מומלץ ביותר, עוד בשלב הרכישה של רכישת כרטיסי טיסה, לדאוג לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל בא לספק הגנה למטייל ולהוות כיסוי כספי ומעשי למגוון רחב של נזקים ופגיעות פוטנציאליות אשר עלולות להתרחש בעת השהייה בחו"ל.

ביטוח נוסעים

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחול?

במידה ובזמן השהייה בחו"ל מתרחש חלילה אסון כלשהו, מהקטן ביותר של גניבת תיק היד ואובדן הכסף והדרכון ועד לאסונות חמורים יותר כמו נזקי גוף, פגיעות שהתרחשו כתוצאה מתאונות או פגיעות שהתרחשו כתוצאה מאסונות טבע, ההתנהלות והטיפול במקרים כאלה עלולה להיות סבוכה, מסורבלת ויקרה ביותר. קבלת טיפול רפואי כרוכה בהוצאות רבות בכל מקום בעולם, ובמקרה בו אין ביטוח אשר מכסה את ההוצאות הללו הנזקים עלולים להסתכם בסכומי עתק. במידה ויש ברשותכם ביטוח שכזה תוכלו ליהנות מקבלת טיפול רפואי מהיר ואיכותי מבלי להגיע למצב של פשיטת רגל.

ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מכסה הוצאות רק ברמה הבריאותית אלה בא לספק הגנה במקרים נוספים בהם נגרם נזק לרכוש או במקרים בהם נוצר צורך בחילוץ והצלה ועוד מגוון רחב של מקרים שעלולים להתרחש. כדאי לציין שעלויות של ביטוח נסיעות לחו"ל הן נמוכות למדיי ומסתכמות בעלות של כשני דולרים ליום בממוצע בלבד, כלומר עבור טיול ממוצע בן שבועיים כל שתצטרכו להוסיף זה כ- עשרים ושמונה דולרים לערך על מנת להבטיח לעצמכם נסיעה בטוחה וחזרה בשלום.

איזו פוליסת ביטוח נסיעות לחול כדאי לרכוש ?

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש כיום במגוון רחב של מוקדים שונים בניהם בחברת הנסיעות בה אתם רוכשים את כרטיס הטיסה, בקופות החולים השונות ואף בחברות כרטיסי אשראי אשר מספקות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. חשוב להבהיר שלא כל פוליסות הביטוח שוות ומכסות את אותם הדברים, יתרה מכך, פוליסת הביטוח כדאי שתיבחר בהתאם לסוג הנסיעה ותכיל כיסוי לכל מקרה אופציונאלי שעלול להתרחש, כך למשל אנשי עסקים אשר טסים לחו"ל למטרות עסקים כדאי שיקפידו שפוליסת ביטוח כבודה שלהם מכסה גניבות של מכשירים כמו מכשיר הסלולאר או המחשב הנייד. ביטוחי טיסות לתרמילאים צריכים להכיל במסגרת פוליסת ביטוח בריאות שלהם שירותי חיפוש והצלה כמו גם הטסה רפואית , נשים בהריון שטסות לחול צריכות לוודא היטב שפוליסת הביטוח אותה הן רוכשות מהווה כיסוי לנשים בהריון, שכן מרבית פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל הסטנדרטיות אינן מכילות כיסוי לנשים בהריון.

אם כן, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל היא פוליסה ייעודית, וכמו כל פוליסת ביטוח אחרת צריכה להיות מותאמת באופן אישי למטייל, גילו ומצבו הבריאותי, וכך גם בהתאם לסוג הטיול והיעד, כך למשל טיול למזרח יצריך כיסוי ביטוחי שונה מטיול שיעדו ערי אירופה. היוועצו עם מוכר הפוליסה לפני שאתם בוחרים באחת והקפידו לוודא היטב מה הפוליסה מכסה.

תוכן זה נכתב על ידי רביד ניר
Google+