כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

ארקיע

טיסות ארקיע הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת ארקיע נחשבת כיום לחברת טיסות הפנים הגדולה בישראל. היא הוקמה בשנת 1949 לאחר כיבושה של אילת (אום רשרש באותם ימים), בכדי לספק מענה למעוניינים להגיע לעיר הדרומית בצורה מהירה נוחה יחסית. החברה הוקמה בתחילה בשם "אילתה", וזכתה בשנותיה הראשונות לסיוע נרחב מחברת אל על, שהחלה לפעול בישראל שנה קודם לכן.

בתחילת דרכה, השתמשה חברת ארקיע בעיקר במטוסים מעודפי הצי של צה"ל, כמו דקוטה, ביצ'קרפט והראלד אשר כללו עד 60 מקומות ישיבה. אט אט פעילות חברה החלה לגדול, ומ-20,000 נוסעים בשנת 1953 הגיעה עד ליותר ממיליון נוסעים בשנה כיום. בשיא הפעילות בישראל, טסה ארקיע לשדות התעופה במצפה רמון, שדה תימן, עטרות שליד ירושלים, מנחת בר יהודה ליד מצדה, סדום, ספיר, ראש פינה, חיפה ועוד. כיום החברה צמצמה מאוד את מספר היעדים בהם נוחתים מטוסיה בארץ, אם מסיבות ביטחוניות (סגירת מנחת עטרות בעקבות פרוץ האינתיפאדה בתחילת שנות האלפיים) ואם בשל תנאי השדות, שלא איפשרו נחיתה בהם באמצעות מטוסי הסילון.

אט אט, החלה ארקיע להיכנס גם לשוק הטיסות הבינלאומיות, וכיום היא מפעילה – לצד קווי התעופה בתוך ישראל (חלקם מתבצעים בשירות צה"ל) – שלל טיסות ליעדים שונים ברחבי אירופה, חלקן טיסות סדירות וחלקן טיסות שכר. בין היתר, מציעה החברה טיסות למדינות חבר העמים, לשוודיה, לאיי יוון, לרומא, לונדון, פריז, אמסטרדם, ברלין, מינכן ועוד.

כמו כן, מציעה היום החברה את טיסות 'ארקיע אקספרס' – טיסות אשר פועלות כטיסות לואו קוסט, הכוללות כרטיסים מוזלים וגוררות תשלום על כל שירות נוסף מעבר לטיסה עצמה.

החברה הייתה בראשית דרכה בבעלות ממשלתית (ההחלטה על הקמתה התקבלה על ידי שר התחבורה באותן שנים, דוד רמז), אך כבר בשנת 1980 היא הועברה לידיים פרטיות, כאשר נקנתה על ידי קבוצת 'כנפיים – אחזקות ארקיע בע"מ'. כאשר הקבוצה החליטה על רכישת רוב מניותיה של חברת אל על, הורה לה הממונה על ההגבלים העסקיים למכור את שליטתה בארקיע וכיום, מניות החברה מוחזקות על ידי האחים נקש (70%) ועל ידי עובדי החברה (30%).

מדיניות הצ'ק אין של ארקיע

החברה קבעה מראש זמני התייצבות לכל סוגי הטיסות שהיא מפעילה: בטיסות מנתב"ג או משדה התעופה באילת, הנוסעים צריכים להתייצב בדלפקי הצ'ק אין כשעה וחצי לפני ההמראה. בשדה דב ובחיפה, על הנוסעים להתייצב בדלפקי הצ'ק אין של ארקיע כשעה ורבע לפני ההמראה. בכל הטיסות הבינלאומיות (אשר ממריאות כולן מנמל התעופה בן גוריון), יש להתייצב בדלפקי הצ'ק אין שלוש שעות לפני ההמראה.

מדיניות מטען

כאן קבעה חברת ארקיע מדיניות אחידה גם לטיסות הפנים וגם לטיסות הבינלאומיות: בטיסות אלו יכול כל נוסע להעלות אל המטוס עצמו תיק אישי במשקל של עד שבעה ק"ג, ובמידות של 20X40X55 ס"מ. אל בטן המטוס, יכול לשלוח כל נוסע מזוודה אחת במשקל של עד 20 ק"ג ללא תשלום. בטיסות האקספרס, כל כבודה תחויב בתשלום.

המחירים עבור כבודה עודפת נקבעים בהתאם ליום הטיסה וליעד הסופי שלה. מומלץ להתעדכן מראש בנושא מול אנשי החברה.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם ארקיע

 • ארקיע מעניקה הנחות מיוחדות וקבועות לאוכלוסיות מסוימות (משרתי קבע, תושבי אילת וכדומה). יש להביא את התעודה המתאימה אל שדה התעופה
 • ילדים מעל גיל שנתיים ישבו במושב מבוגר, במחיר מלא
 • ילדים עד גיל שנתיים לא יחויבו בתשלום, אם ישבו בחיקו של אדם מבוגר
 • במטוסי בואינג ישנו מספר מוגבל של עריסות מיוחדות לתינוק. אם ברצונכם באחת כזו, יש לציין זאת מראש בעת ההזמנה
 • חיות מחמד יוכלו לשהות בתא הנוסעים, אם הן שוקלות עד שמונה ק"ג כולל המנשא, אשר מידותיו יהיו עד 40X20X20 ס"מ
 • כלבי נחייה יוכלו גם הם לשהות בתא הנוסעים
 • בכל מקרה אחר, תישלח החיה אל בטן המטוס
 • המחיר עבור הטסת בעל חיים ייקבע על פי מדיניות המטען של ארקיע, בהתאם לתעריפי המטען החורג שקבעה.