כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אמריקן איירליינס (American Airlines)

טיסות אמריקן איירליינס הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-
מונטריאול 15 באפריל 02 במאי $890 בדוק זמינות
מונטריאול 15 באפריל 01 במאי $917 בדוק זמינות
מונטריאול 14 באפריל 01 במאי $962 בדוק זמינות
סיאטל 01 באוקטובר 31 באוקטובר $1018 בדוק זמינות
פילדלפיה 01 באוגוסט 14 באוגוסט $1030 בדוק זמינות
דאלאס 06 באפריל 12 באפריל $1031 בדוק זמינות
דטרויט 26 ביוני 09 ביולי $1036 בדוק זמינות
ונקובר 01 בספטמבר 18 בספטמבר $1046 בדוק זמינות
דאלאס 14 ביולי 12 באוגוסט $1142 בדוק זמינות
דאלאס 03 ביולי 13 ביולי $1143 בדוק זמינות

מידע על החברה

חברת אמריקן איירליינס היא מחברות התעופה הידועות בעולם, והיא נחשבת גם היום לחברת תעופה גדולה, זאת למרות פשיטת הרגל עליה הכריזה ב-2011. ההליך לפשיטת הרגל נעשה כך שיאפשר לחברה להמשיך לפעול כרגיל.

American Airlines הוקמה כבר ב-1930, תחת השם אמריקן איירוויז, בתום מהלך איחוד ענק שכלל יותר מ-82 חברות תעופה קטנות שפעלו בארה"ב. רק בהמשך הדרך שונה שמה לשם אותו היא נושאת כיום.

חברת אמריקן איירליינס מחזיקה בצי שכולל 607 מטוסים, כאשר עוד למעלה מ-400 מטוסים הוזמנו כבר על ידה ויצטרפו לשירות בשנים הקרובות. החברה מציעה טיסות ל-260 יעדים, בינלאומיים ופנים-אמריקאיים כאחד. לחברה ישנה גם חברת בת, אמריקן איגל (American Eagle).

חברת American Airlines בישראל

החברה פועלת בישראל כבר שנים, ומציעה טיסות בעיקר אל יעדים מעבר לאוקיאנוס האטלנטי, אל ארה"ב בפרט ואל צפון ומרכז אמריקה בכלל. היעדים הנבחרים של החברה מנמל התעופה בן גוריון הם ניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס, הוואי, הקאריביים, לאס וגאס, קנדה, שיקאגו, דאלאס ועוד.

החברה מציעה גם חבילות נופש ייחודיות, כדוגמת טיסה לאורלנדו וכניסה לפארק השעשועים דיסני וורלד. את החברה מייצגת בישראל חברת טל תעופה, אשר מאפשרת לכם לקבל שירות טלפוני בעברית להזמנת טיסות אמריקן איירליינס.

מדיניות הצ'ק אין של אמריקן איירליינס

בטיסות בינלאומיות, דלפקי הצ'ק אין של החברה נפתחים כ-120 דקות לפני ההמראה ומומלץ להגיע אליהם כמה שיותר קרוב למועד זה. בטיסות הפנימיות (טיסות בתוך ארה"ב), ניתן לבצע צ'ק אין מ-60 דקות לפני הטיסה, במידה ואינכם שולחים כבודה אל מטען המטוס. אם ישנה כבודה המיועדת לתא המטען, יש להתייצב בדלפקי הצ'ק אין 90 דקות לפני ההמראה המתוכננת. אמריקן איירליינס מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון, דרך האתר הרשמי שלה.

מדיניות מטען

התיק האישי אשר עולה איתכם למטוס, צריך להיות במידות של עד 56X35X23 ס"מ. במקרה כזה, התיק לא יחויב בתשלום, ללא יוצאים מן הכלל מבחינת יעדי הטיסה. לגבי המטען אשר נשלח אל בטן המטוס, החברה מבחינה בין היעדים השונים וקבעה הוראות מיוחדות לגביהם.

כך, למשל, בטיסות ליעדים השונים בארה"ב, הקאריביים, מקסיקו ודרום אמריקה (למעט ברזיל) ניתן לשלוח אל בטן המטוס כבודה במשקל של עד 23 ק"ג ללא תשלום. מזוודה שנייה באותו משקל תחויב בתשלום של 70 דולרים. רק בטיסות לברזיל ניתן לשלוח אל תא המטען שתי מזוודות במשקל של 32 ק"ג כל אחת ועדיין לא לשלם על כך תוספת כלשהי.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם אמריקן איירליינס

  • ברוב יעדי הטיסה של החברה, תינוק עד גיל שנתיים יכול לשבת בחיק אדם מבוגר ללא תוספת תשלום.
  • בחלק מהטיסות של החברה ושל חברת הבת שלה, יינתנו הנחות גם לגמלאים. יש לברר על כך מול שירות הלקוחות.
  • ניתן להעלות אל המטוס עצמו חיית מחמד (כלב, חתול, ציפור בכלוב וכדומה). עם זאת, כל טיסה מורשית לכלול עד שבע חיות מחמד, לכן מומלץ להזמין מקום מראש
  • התוספת עבור הטסת חיית המחמד במטוס עצמו תהיה 100 דולרים. עבור העברת החיה אל תא מיוחד בבטן המטוס יש לשלם 150 דולרים.