כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בפריז

עוד בתיירות

אמצעי תחבורה בפריז

מערכת התחבורה הציבורית בפריז , כאמור,היא יעילה ומהמשוכללות ביותר בעולם מה שהופך את ההתנהלות בעיר להרבה יותר נוחה וקלה. אמצעי התחבורה אשר פועלים בעיר אלה הם מטרו, הרכבת התחתית של פריז שהיא בין הרכבות העתיקות ביותר אשר פועלות בעולם. מטרו פריז נחלק על פני ארבע עשרה קוים ועוצר בלמעלה משלוש מאות תחנות שונות, כך שלמעשה המטרו מגיע לכל נקודה ונקודה בעיר. קווי הנסיעה של מטרו פריז הם מרושתים על פני כל העיר וכך גם בפרוורים מה שהופך את התנועה ממקום למקום למהירה ונוחה במיוחד. תחנות המטרו פזורות בכל מקום, והסימון לכך שישנה תחנה במקום זהו סמל ירוק בצורת M.

מטרו פריז

מטרו פריז פעיל במשך כל שעות היום, החל מהשעה חמש וחצי בבוקר ועד לשעה שתיים עשרה וחצי בלילה, כך שהוא נגיש למעשה כל הזמן. בעת הגעתכם אל המטרו כדאי להצטייד במפה של כל התחנות וזמני ההגעה של המטרו, את המפה תוכלו למצוא בתחנות עצמן, בבתי המלון או אפילו באינטרנט, כך שההתנהלות שלכם במטרו תהיה מהירה ויעילה.

מטרו פריז מתחברת גם אל תחנות הרכבת המרכזיות וכך גם אל רכבת הפרברים, מה שמייעל את השירות שלה עוד יותר. עלות כרטיס נסיעה במטרו עולה כיורו וחצי ובתמורה לאחד עשר יורו תוכלו לרכוש כרטיסיה עם עשר ניקובים. כרטיס הנסיעה, או הניקוב בכרטיסיה ישמש אתכם למשך כל היום כך שתוכלו לנסוע כמה פעמים שתרצו, הכרטיס איננו אישי והוא קביל גם באוטובוסים.

מעבר למטרו, בין אמצעי התחבורה השונים תוכלו להיעזר במוניות השונות אשר פועלות בעיר, כך גם באוטובוסים שונים שגם הם יקלו עליכם רבות בהתנהלות בעיר. למעלה משישים קווי אוטובוס שונים אשר מגיעים לנקודות שונות של העיר ומחוצה לה במהלך שעות היום, וגם בשעות הלילה פועלים קווי אוטובוס (בכמות מצומצמת יותר).

לרשות התיירים עומדים אמצעי תחבורה נוספים אשר נעזרים בנהר הסיין, כך שתוכלו למעשה לבצע את התנודתיות שלכם ברחבי העיר על סירה שתשוט על הנהר ותביא אתכם ליעדים שונים כמו הלוברה, הגנים הבוטניים ועוד