כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

אל על (EL-AL)

טיסות אל על הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-
לרנקה 27 במרץ 29 במרץ $190 בדוק זמינות
בודפשט 07 באפריל 10 באפריל $193 בדוק זמינות
בודפשט 01 בספטמבר 11 בספטמבר $193 בדוק זמינות
קייב 21 במרץ 25 במרץ $201 בדוק זמינות
וינה 08 באפריל 16 באפריל $211 בדוק זמינות
וינה 25 באפריל 02 במאי $211 בדוק זמינות
בריסל 21 במרץ 26 במרץ $216 בדוק זמינות
טביליסי 11 ביוני 17 ביוני $220 בדוק זמינות
קייב 28 במרץ 02 באפריל $225 בדוק זמינות
בוקרשט 16 במאי 19 במאי $229 בדוק זמינות

מידע על החברה

חברת אל על (El-Al) היא חברת התעופה הגדולה ביותר בישראל, אשר שימשה במשך שנים כחברה הלאומית שלה. בשנת 2003 החלו תהליכי ההפרטה של החברה, ובשנת 2005 הועברה רשמית הבעלות של החברה לידיים פרטיות, מידי הממשלה.

אל על הוקמה בשנת 1949, כך על פי הרישומים הרשמיים, אך את טיסתה הראשונה ביצעה כבר בשנת 1948, מג'נבה (שוויץ) לישראל, כאשר בין נוסעיה אחת החשובים בתולדות המדינה: נשיא המדינה הראשון, חיים ויצמן. שמה של החברה נבחר על ידי שר התחבורה הראשון של ישראל, דוד רמז, מתוך פסוק בספר הושע.

חברת El Al השתתפה לאורך השנים בכמה מהמבצעים החשובים ביותר בתולדות ישראל, ביניהם העלאת עולי תימן, איראן והודו בשנות השישים, וכמובן העלאת יהודי אתיופיה לישראל בתחילת שנות ה-90 – מבצע שלמה בו הועלו לארץ בסוף שבוע אחד יותר מ-14 אלף עולים, במטוסים של חיל האוויר ושל אל על.

יעדיה של החברה הושפעו כמובן רבות מהעניינים המדיניים-פוליטיים של ישראל. כך, בשנת 1980 ביצעה החברה את טיסתה הראשונה לקהיר, מצרים, בעקבות חתימת הסכם השלום בין המדינות. בשנת 1996 ביצעה החברה טיסה ראשונה לעמאן, בעקבות הסכם השלום שנחתם בין ישראל לירדן.

כיום מחזיקה החברה צי של 44 מטוסים, כולם מתוצרת חברת בואינג, ומציעה 38 יעדים ברחבי העולם. מנכ"ל אל על הוא אליעזר שקדי, מי שהיה המפקד ה-15 של חיל האוויר הישראלי. לחברה תשע חברות בנות, וביניהן חברת התעופה סאן דור. כמו כן, היא מקיימת 12 שותפויות קוד עם חברות זרות מכל רחבי העולם.

מדיניות הצ'ק אין של אל על

אל על ידועה כאחת החברות בעלות הוראות ביטחון מהקפדניות בעולם, אם לא הקפדניות ביותר. אלו משפיעות מן הסתם על כל עניין הקשור לטיסה, ובין היתר על ההגעה לשדה התעופה והעלייה למטוס.

החברה ממליצה לנוסעיה להגיע לשדה התעופה כבר ארבע שעות לפני הטיסה. דלפקי הצ'ק אין נסגרים כשעה לפני העלייה למטוס, ואילו שער העלייה למטוס נסגר עשר דקות לפני ההמראה. ניתן לבצע גם צ'ק אין מזורז (אקספרס צ'ק אין) בין 24 שעות לשלוש שעות לפני העלייה למטוס. בטיסות בקו לאילת, השירות מתאפשר בין 20 לשלוש שעות לפני ההמראה.

מדיניות מטען

החברה הישראלית מאפשרת להעלות אל המטוס עצמו תיק אישי אחד, במידות של 56X45X25 ס"מ (או: 22X18X10 אינצ'ים). המשקל המקסימלי המותר לתיק האישי הוא שמונה קילוגרמים.

לגבי הכבודה הנשלחת לתא המטען, החברה לא מחייבת בתשלום שילוח של מזוודה אחת, במשקל של עד 23 ק"ג ובמידות כוללות של עד 158 ס"מ. עבור מזוודה נוספת, או כזו במשקל של עד 32 ק"ג, יחויב הנוסע בתשלום של 70 דולרים (35 דולרים בקו לאילת). כל מזוודה נוספת – ועד מזוודה חמישית לכל היותר – יחויב הנוסע ב-210 דולרים נוספים (105 דולרים בקו לאילת).

הנחיות מיוחדות לטיסה עם אל על

 • אקספרס צ'ק אין מקנה הנחה מסוימת, ברוב המקרים, בשליחת מטען עודף אל תא המטען של המטוס
 • במהלך ביצוע אקספרס צ'ק אין, ניתן לבחור גם את המושב הרצוי במטוס
 • שירותים לתינוק ולילדים קטנים מסופקים לנוסעים בדלפקי הצ'ק אין של החברה ובמטוס עצמו
 • ניתן לזכות במחירים מיוחדים לילדים ולתינוקות בטיסות החברה. יש לברר על כך במהלך הזמנת הכרטיסים
 • ניתן להטיס במטוסי אל על חתולים, כלבים וציפורים אקזוטיות בלבד
 • כדי להעלותם אל תא הנוסעים, יש לוודא כי הם במשקל של עד שמונה ק"ג, כולל מתקן הנשיאה. המתקן חייב להיות במידות של עד 40X40X21 ס"מ.
 • אם המשקל או המידות יעלו על הוראות אלו, יישלחו בעלי החיים לתא המטען וייגבה על כך תשלום בגין כבודה עודפת, בהתאם למדיניות המטען של החברה
 • הזמנת ארוחות מיוחדות אפשרית עד 12 שעות לפני ההמראה בטיסות מנמל התעופה בן גוריון, ועד 24 שעות בטיסות אל הנמל.