כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

אייר פראנס (Air France)

טיסות Air France הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת Air France היא חברת התעופה הלאומית של צרפת, אשר נחשבת כבר שנים רבות לאחת החברות הגדולות בעולם. החברה הוקמה בשנת 1933, לאחר מיזוג של חמש חברות תעופה צרפתיות שונות, וביניהן חברת התעופה הצרפתית הראשונה בעולם – SGTA, אשר הוקמה כבר בשנת 1919.

אייר פראנס ביצעה בשלב הראשון של חייה בעיקר טיסות פנים-אירופאיות, לצד כאלו אשר נחתו בקולוניות צרפתיות שונות ברחבי העולם ובעיקר באפריקה. בשנת 1946 החליטה הממשלה הצרפתית להלאים את החברה – מהלך שהושלם עד שנת 1948. מאז ועד היום, חלק נכבד ממניות החברה נמצא עדיין בידי הממשלה.

Air France הייתה מהחברות היחידות שהפעילו קו תעופה סדיר של מטוסי הקונקורד, בקו פריז-ניו יורק, שנחשב לאחד הפופולאריים בעולם. כיום, לאחר האיחוד עם חברת KLM, החברה היא מהגדולות בעולם, ומפעילה טיסות ל-245 יעדים ברחבי העולם, באמצעות צי של 253 מטוסי החברה.

Air France בישראל

הפעילות של Air France בישראל מרשימה ביותר. החברה החלה את פעילותה כאן כבר בשנת 1947 ולפני זמן לא רב חגגה 60 שנים בישראל. נראה כי עם הזמן, החברה רק מעמיקה ומרחיבה עוד יותר את חדירתה לשוק הישראלי.

כיום, מטוסי אייר פרנס מבצעים 21 טיסות שבועיות לפריז לבדה (שתיים או שלוש טיסות שיוצאות מנתב"ג אל הבירה הצרפתית מידי יום), לצד קו חדש יחסית בין תל אביב אל עיר הקיט ניס, בו מבוצעות שלוש טיסות בשבוע. בספטמבר 2012 צפויה החברה להשיק קו תעופה נוסף, מנמל התעופה בן גוריון אל שדה התעופה של מרסיי, העיר השנייה בגודלה בצרפת אחרי פריז.

מדיניות הצ'ק אין של Air France

לפני ההגעה לשדה התעופה, חשוב מאוד לברר את זמני הפעילות של דלפקי הצ'ק אין של החברה, משום שהם שונים מאוד בין טיסה לטיסה. כך, לדוגמא, בטיסה פנים אירופאית הדלפקים יכולים להיסגר כרבע שעה בלבד לפני העלייה למטוס, ואילו בטיסות לארה"ב הדלפקים ייסגרו כשעה לפני כן. צ'ק אין מקוון אפשרי גם כן, דרך אתר החברה, מ-30 שעות לפני העלייה למטוס (24 שעות בלבד כשמדובר ביעדים שונים בארה"ב).

מדיניות מטען

Air France מאפשרת להעלות אל המטוס עצמו תיק אישי בגודל של עד 55X35X25 ס"מ ובמשקל כולל של עד 12 ק"ג, זאת יחד עם תיק יד קטן, שמיכה וכדומה, אשר אינם גוררים כל תשלום נוסף. על ההנחיות המדויקות בהקשר זה, על פי היעד אליו אתם מתכננים לטוס, אפשר לקרוא בעמוד זה באתר החברה.

בטיסות לאירופה החברה מאפשרת לשלוח אל תא המטען של המטוס שתי מזוודות ללא תשלום, בתנאי שכל אחת מהן לא עולה על 20 ק"ג. בטיסות לארה"ב, המשקל המותר של כל אחת מהמזוודות (גם כאן מדובר על שתיים בסה"כ) הוא 23 ק"ג. לרוב, החברה גובה תשלום נוסף לפי קילו חורג, כאשר המחירים נעים בין שלושה יורו (לטיסות בתוך צרפת) ל-30 יורו (בטיסות לארה"ב). עבור מזוודה נוספת מעבר למותר, ישלם הנוסע עוד 150 יורו נוספים.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Air France

 • ניתן לבחור מראש מקום בטיסה, אך גם עם עשית כך – ייתכן והחברה תשנה זאת
 • ילדים מגיל שנתיים ועד 12 זוכים בהנחה מסוימת, על פי יעד הטיסה. תינוק מתחת לגיל שנתיים שישב בחיק אדם מבוגר, יטוס ללא תשלום. ניתן לקרוא עוד על טיסה עם ילדים ותינוקות באייר פראנס כאן
 • Air France אינה מציעה כרטיסים מוזלים לגמלאים
 • אל המטוס עצמו ניתן להעלות חיות במשקל של עד ארבעה ק"ג – חתולים, כלבים וכלבי נחייה בלבד. חיות במשקל גבוה יותר יישלחו אל את המטען
 • כל חיה אחרת, תישלח בטיסת מטען נפרדת של אייר פראנס
 • על תעריפי ההטסה של חיות מחמד ניתן ללמוד בקישור הזה
 • בטיסות שנמשכות מעל עשר וחצי שעות, מעמידה Air France בופה לרשות הטסים
 • בכל טיסה ובכל מחלקה, מחלקת החברה לנוסעיה גם שמפניה משובחת, בחינם