כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

איבריה (Iberia)

טיסות איבריה הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת Iberia (או Iberia Airlines בשמה המלא), הקרויה על שם חצי האי האיברי בו נמצאת ספרד, היא חברת התעופה הלאומית של הספרדים. היא הוקמה בשנת 1927, אז מנה הצי שלה שלושה מטוסים בלבד, שביצעו טיסות פנים בין שתי הערים הגדולות במדינה: מדריד הבירה וברצלונה.

ממשלת ספרד החליטה להלאים את החברה ו'לאמץ' אותה בשנת 1944, מה שהביא להתפתחות מהירה שלה. כבר בשנת 1946 היא רשמה נקודת ציון אישית ובינלאומית מבחינת ענף התעופה, כאשר ביצעה לראשונה בהיסטוריה העולמית טיסה טרנס אטלנטית, ממדריד אל בואנוס איירס, בירת ארגנטינה.

איבריה נחשבת היום לחברה הרביעית בגודלה באירופה, והיא מקיימת כ-1,000 טיסות ביום למגוון יעדים בעולם. היא מחזיקה בצי של 104 מטוסים וטסה ל120 יעדים ברחבי העולם. למעשה, כיום היא מהווה חלק מתאגיד התעופה השני בגודלו באירופה, לאחר שהתאחדה בשנת 2011 עם חברת בריטיש איירוויס (British Airways). נציין כאן כי שתי החברות החליטו, על אף הסכם האיחוד, לשמור על שמן המקורי. הגוף המאוחד נקרא International Airlines Group.

Iberia בישראל

איבריה מבצעת נכון להיום שתי טיסות ביום בקו תל אביב-מדריד, אל שדה התעופה בראחס שבעיר הבירה הספרדית, שהוא גם אחד מבסיסי האם של החברה (יחד עם שדה התעופה אל פראט שבברצלונה).

מלבד זאת, חברת Iberia משמשת ישראלים רבים אשר יעדם הסופי הוא דרום אמריקה. החברה מציעה שלל טיסות אשר ממריאות מנמל התעופה בן גוריון בישראל, מבצעות עצירת ביניים במדריד למספר שעות וממשיכות הלאה, אל מעבר לאוקיאנוס האטלנטי, ליעדים שונים ומרכזיים ברחבי היבשת הדרומית של אמריקה.

מדיניות הצ'ק אין של Iberia

ככלל, שעות הפעילות הבסיסיות בדלפקי הצ'ק אין של חברת איבריה איירליינס הן עד 45 דקות לפני העלייה למטוס, בכל הטיסות של החברה. עם זאת, ישנם מקרים חריגים בהם הדלפקים נסגרים שעה ואף שעה וחצי לפניה המראה המתוכננת. ניתן ללמוד על כך כאן.

Iberia מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון ופשוט, בין 24 שעות לשעה אחת לפני העלייה למטוס. כמו כן, אפשר לבצע צ'ק אין מהסמארטפון לטיסות החברה, פעולה אפשרית גם כן מ-24 שעות לפני העלייה למטוס. בנוסף, בכל שדות התעופה מהם ממריאה איבריה אפשר לבצע צ'ק אין בדוכני השירות העצמי, באמצעות כרטיס אלקטרוני כמובן.

מדיניות מטען

חברת איבריה אינה מגבילה במשקל את התיק האישי אותו מותר להעלות אל המטוס עצמו, אך מציבה מגבלות מבחינת הגודל שלו (כדי שיוכל להיכנס מתחת למושב): 55X40X20 ס"מ, וביחד 115 ס"מ.

אל בטן המטוס ניתן לשלוח מזוודה אחת, במשקל כולל של 23 ק"ג ובמידות שאינן עולות על 158 ס"מ בסה"כ. כל מזוודה נוספת תחויב במחיר של 60 דולרים, כאשר המזוודה השלישית והלאה תחויב בתוספת של עד 150 דולרים, בהתאם ליעד (לכל אחת מהמזוודות החורגות מעבר למזוודה השנייה). עם זאת, Iberia מאפשרת להוזיל משמעותית את מחיר הכבודה העודפת על ידי הצהרה על כך מראש, דרך אתר האינטרנט שלה. זהו שירות אשר מספק מעין שוברי הנחה למשקל או לכבודה חורגת.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Iberia

 • תינוקות מתחת לגיל שנתיים יטוסו במחיר של 10% ממחיר הכרטיס למבוגר, אם יישבו בחיק הוריהם או אדם מבוגר אחר
 • תינוק אשר תופס מושב במטוס, יטוס בתעריף המותאם לילדים בגיל שנתיים עד 12
 • ילדים בגיל שנתיים עד 12 יטוסו בחצי מחיר ממחיר טיסת פנים בספרד
 • ניתן לטוס עם חיות מחמד (חיות המאושרות לגידול ביתי בלבד). החיות יוכלו לעלות אל המטוס עצמו, אם ישקלו עד שמונה ק"ג והמנשא שלהם יהיה במידות של 45X35X25 ס"מ
 • לא ניתן לשלוח חיות מחמד אל תא המטען בטיסות Iberia
 • התשלום על הטסת חיית המחמד יהיה בהתאם למדיניות המטען של החברה
 • כללים אלו אינם חלים על כלבי נחייה, שיכולים לשהות במטוס עצמו ללא עלות