כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

איתנו אתה בטוח

פורטל טיסות מאובטח באמצעות הפרוטוקולים המחמירים ביותר.

SSL Certificate

אודות פורטל טיסות

פורטל טיסות הנו מיזם משותף של חברת easyflights מומחים לשיווק דיגיטלי בעולם התיירות, ושל חברת גוליבר, ממובילי שוק התיירות בישראל.האתר מחובר למערכות מידע מהמתקדמות בעולם על מנת להצליח למצוא בכל רגע נתון את הטיסות הזולות ביותר לכל יעד שתבחרו.פורטל טיסות פועל משנת 2007 ומציג מדי שנה נתוני גדילה מרשימים. מאות אלפי גולשים בחודש בוחרים להשוות ולהזמין טיסות באתר וליהנות מהמחירים הזולים ביותר בשוק.

מנוע החיפוש

ליבו של האתר, פשוט, מהיר, נוח, והכי שוב, תוך 20 שניות מרגע החיפוש תוכלו כבר לקבל את כל הטיסות של מאות חברות תעופה, ליעד ולתאריך שבחרתם. בתוצאות החיפוש תשולבנה גם טיסות לואו קוסט של חברת איזיג'ט.

השימוש במנוע פשוט מאד ומהיר:

בחרו את היעד אליו אתם רוצים לטוס – יש להקליד את שלוש האותיות (בעברית או באנגלית) ולבחור את היעד הנכון.

בחרו את תאריכי היציאה והחזרה.

הקליקו על "חיפוש" ותוך שניות תקבלו את תוצאות החיפוש הטובות ביותר לחיפוש שלכם!

טיסות במחירים הזולים ביותר שנמצאו על ידי גולשים

מדי שעה מתבצעים באתר אלפי חיפושים במנוע חיפוש הטיסות. אנו שומרים את תוצאות החיפוש ומציגים את הזולות ביותר, כך שכל גולשי האתר יוכלו ליהנות מהן ולחסוך את תהליך החיפוש! השמירה מתבצעת ל 24 שעות בלבד כדי להבטיח ככל שניתן את זמינות הכרטיסים.

מדריכים מעולם הטיסות

מתי הכי טוב להזמין טיסה? איזה חברות תעופה טסות לתאילנד ללא עצירת ביניים? מזה טיסות צ'רטר? על כל אלה ועוד, תמצאו תשובות מצוינות במדריכים שלנו. תמצאו באתר גם מידע מועיל על חברות תעופה בעולם, שדות תעופה פופולאריים ועוד..

שיהיה לכם חיפוש מהיר וטיסה נעימה!

צוות פורטל טיסות